לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רחלי ברקן

רחלי ברקן

רחלי ברקן

פסיכולוגית. פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות, יועצת ארגונית.

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-6400

' ופשוטים, וחיים הדברים ומותר בם לנגוע' ( לאה גולדברג ), אינה רק שורה משיר נהדר אלא מילים שיכולות לסמל שלב מתקדם בטיפול טוב.  היי, אני רחלי ברקן. פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית, מטפלת במבוגרים מגיל... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל רחלי ברקן

אודות רחלי ברקן

' ופשוטים, וחיים הדברים ומותר בם לנגוע' ( לאה גולדברג ), אינה רק שורה משיר נהדר אלא מילים שיכולות לסמל שלב מתקדם בטיפול טוב. 

היי, אני רחלי ברקן. פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית, מטפלת במבוגרים מגיל 18 והילך.  עובדת בגישה פסיכו-דינאמית,  הן בטיפול דינאמי קלאסי וארוך טווח, והן בטיפול דינאמי מתמקד/קצר מועד. 

 מעט מנקודת המבט שלי -

טיפול בעיני הוא מפגש אחראי והדדי, שמתניע חיבור מחדש ומשפר של אדם עם נפשו, ובעיקר עם חלקים שונים בתוכה הצמאים לשינוי.

למילים 'מפגש  אחראי והדדי' יש המון  חשיבות-  הן משקפות תפיסה שרואה במטפל ובמטופל שני אנשים העובדים ' בגובה העיניים' , כשלשניהם  אחריות גבוהה להצלחת התהליך ומחוייבות לבחון במעורבות את הנעשה בתוכו.  עמדה טיפולית זו מושפעת מהתפיסה ההתיחסותית בגישה הפסיכודינאמית, ומלווה היטב את תפיסת העבודה שלי. 

במה אני מטפלת ?   

אני מטפלת בבעיות ביחסים כמו זוגיות, הורות ויחסים מרכזיים . במשברי חיים שונים לרבות גירושים או שינויים רבי משמעות, ובבעיות ביחסים מוקדמים שמלוות ומקשות על שבילים מרכזיים בחיינו הבוגרים.  מטפלת בהקלה בסימפטומים שונים שמקורם בנפש ובעומסים רגשיים שונים שנוצרו בתוכנו.

בנוסף, הניסיון המקביל והעשיר שלי בליווי ארגונים ומנהלים, מאפשר לי ללוות גם דילמות בעולמות העבודה והקריירה : דפוסים חוזרים במפגש עם סמכות או מסגרת,  צוותים או אנשים, או תחושות חוזרות ונשנות של חוסר הגשמה וסיפוק מקצועי.

 ולעיתים... טיפול טוב הוא גם "רק" כלי חשוב ונוסף כדי לפגוש את רצונותיה המקוריים של הנפש, שהיו לנו פעם והיום יום שחק או דחק לערמה התמידית,' הערמה הצדדית '...   

 הרקע שלי -

רקע אקדמי :

רקע מקצועי:

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רחלי ברקן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רחלי ברקן ובאחריותו/ה.