לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
27
פברואר

סדנת יחסי קבוצות ('טוויסטוק') הבינלאומית המקוונת של אפק

2/3/2022 - 27/2/2022 | פורסם על ידי סמדר אשוח

סדנת יחסי קבוצות ('טוויסטוק') הבינלאומית המקוונת של אפק
27/2/2021 - 2/3/21 פורסם על ידיסדנת יחסי קבוצות ('טוויסטוק') הבינלאומית המקוונת של אפק

תשוקה וייעוד, סמכות ומנהיגות במציאות של ימינו

כוללת קבוצת אימון27 בפברואר – 2 במרץ 2022

מנהלת: ליילה ג׳מאל
משנה למנהלת סמדר אשוח


פרטי הסדנה והרשמה מקוונת באתר אפק: תשוקה וייעוד,סמכות ומנהיגות במציאות של ימינוכאנשי טיפול ,חינוך ,יעוץ ותחומי סיוע נוספים, אנו פוגשים את התמודדותו של הפרט עם סביבתו הקרובה ולעיתים אף את הסבל העמוק שהתמודדות זו גורמת לו.

גישת יחסי קבוצות מושתתת על התיאוריה הפסיכואנליטית (ביון, מלני קליין ועוד) המסתכלת על הפרט, כיצד הוא מושפע ומשפיע על סביבתו, מתבוננת בהקשרים השונים של חייו, בקבוצות ובארגונים אליהם הוא שייך ובתהליכים הגלויים והסמויים המתרחשים בפרט ובארגון. הבנה ולמידה של גישה זו מוסיפה שכבה נוספת לפרספקטיבה המקצועית ומימד נוסף וייחודי היכול להעמיק את האופן בו אנו פוגשים את עצמינו ואת מטופלינו בחדר, במשפחה, בקבוצה ובארגון.

אפק , ארגון פרט קבוצה (חל'צ) הינו ארגון העוסק בלמידה והתנסות של תאוריית יחסי קבוצות (במתכונת טוויסטוק) דרך סדנאות, קורסים, הרצאות, ימי עיון ועוד.סדנת יחסי קבוצות הבינלאומית המקוונת של אפק תשוקה וייעוד,סמכות ומנהיגות במציאות של ימינו תתקיים בין התאריכים 27 בפברואר - 2 במרץ.
זוהי סדנת הדגל הבינלאומית של אפק הכוללת צוות ומשתתפים מחו'ל.
הסדנה היא סדנה מקוונת המאפשרת התנסות חיונית בעולם גלובלי במציאות של ימינו, שבה רבות מהפעילויות הארגוניות מתקיימות באופן מקוון ומושפעות מהדינמיקה של עבודה מקוונת.
הסדנה כוללת קבוצת אימון (Training Group ) המוסיפה ממד נוסף להתנסות של כלל המשתתפים בסדנה.


על הסדנה:

סדנת יחסי קבוצות היא ארגון זמני המאפשר חקירה התנסותית של התנהגותנו בזמן אמת. המבנה הייחודי של הסדנה מאפשר התבוננות מעמיקה בתהליכים השונים המשפיעים על חיינו. יישום התובנות העולות מתהליך הלמידה בסדנה יכול לאפשר העמקת תחושת הסמכות האישית שלנו ושיפור התפקוד האישי המקצועי בתפקידים השונים בעולמנו מפנים ומחוץ.

כאנשי מקצועות הטיפול, החינוך, היעוץ ותחומים נוספים, התנסות בסדנה כזו תוסיף רובד נוסף להבנת קבוצות וארגונים ומקומנו בהם.שפת הסדנה: אנגלית.ליצירת קשר: ofekgrc@gmail.com

תגיות: