פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
לא טוב לי | פודקאסט על מצוקות נפשיות בוערות

לא טוב לי | פודקאסט על מצוקות נפשיות בוערות

שפיות זמנית | 4/4/2021 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

לא טוב לי - פודקאסט על מצוקות נפשיות בוערות

אורית נבון משוחחת עם מומחים מתחום בריאות הנפש על המצוקות הנפשיות הבוערות. שיתוף פעולה בין כאן הסכתים, עמותת סה"ר - סיוע והקשבה ברשת ובית צבי.

התקופה האחרונה הציבה מולנו הרבה אתגרים נפשיים. בגלל זה אנחנו ב- כאן הסכתים יצרנו שיתוף פעולה מיוחד עם עמותת סהר (סיוע והקשבה ברשת) אשר פועלת כדי לסייע למי שמתמודד עם מצוקה נפשית.

ביחד יצרנו את ההסכת: "לא טוב לי" - פודקאסט אשר מציג בכל פרק מצוקה נפשית אחרת ומתמקד בהבנתה של המצוקה, דרך ההתמודדות האישית, הטיפול בה, ודרך ההתמודדות הסביבתית. במהלך ההסכת נשמע שיחה שהגיעה למוקד סה"ר (בטשטוש פרטים כמובן) ונשוחח עליה עם מיטב המומחים והמטפלים. נבחן שאלות כמו: "איך נפרדים מאדם אלים", "איך נראה טיפול להפרעת אכילה", ו"איך כדאי להגיב לילד שיוצא מהארון"?

אנו פונים אליכם בבקשה - לעזור לנו להפיץ את הפודקאסט. אנחנו רוצים להגיע לאנשים שצריכים את הפודקאסט הזה ויקבלו ממנו ממשהו.

איך להתמודד עם אלימות זוגית

איך לזהות שמערכת היחסים לא בריאה לנו, ואיך כדאי לצאת ממנה? שיחה עם מיה חסקל, עובדת סוציאלית ומנהלת תכניות נשים בויצו.

מגישה: אורית נבון, הפקה: ניר גורלי, איל שינדלר, גיא פלביאן ואבי שמאי, שחקניות: אורי שלב וניצן בצלאלב

 

זהות מינית

מה עושים כשיש התלבטויות לגבי הזהות המינית שלנו, ואיך ומתי כדאי לצאת מהארון? שיחה עם ד"ר אילן טבק אבירם, פסיכולוג קליני ומטפל בקהילת הלהט"ב

 

הפרעות אכילה

מהן נורות האזהרה, כיצד כדאי לטפל בהן, ואיך יודעים שמחלימים? שיחה עם פרופ' יעל לצר, מומחית להפרעות אכילה, על כל מה שצריך לדעת בנושא.

מגישה: אורית נבון, הפקה: ניר גורלי, איל שינדלר, גיא פלביאן ואבי שמאי, שחקניות: אלונה טננבאום ושירה בן חמו, יעוץ וליווי מקצועי: יעל לוי, שלי שחם ולונה בן דיין

 

מתמודדים ביחד עם המצוקות הנפשיות

אורית נבון משוחחת עם מומחים מתחום בריאות הנפש על המצוקות הנפשיות הבוערות. שיתוף פעולה בין כאן הסכתים לעמותת סה"ר - סיוע והקשבה ברשת.

 


עוד בבלוג של שפיות זמנית

מחקר חדש המבוסס על ניתוח של 2 מיליארד (2,000,000,000) שיחות טלפון, וחצי מיליארד מסרוני SMS ניסה לזהות דפוסי קשר...

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.