לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
תחילת תפקיד "רכזת תחום מגזר ציבורי" בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל

תחילת תפקיד "רכזת תחום מגזר ציבורי" בהסתדרות הפסיכולוגים בישראל

ירדן מנדלסון | 18/3/2021 | הרשמו כמנויים

פסיכולוגיות יקרות!

אני שמחה לספר שלאחרונה התחלתי לעבוד בהפ"י בתפקיד "רכזת תחום המגזר הציבורי". תפקיד שמהווה המשך ישיר לפעילות שלי עד כה, ושמהווה לדעתי עדות למושקעותה של הפ"י במאבק על עתיד הפסיכולוגיה הציבורית. מושקעות שאני כמובן מברכת עליה ומקווה שתמשיך ותעלה.
אני חושבת שהפניית כ"א (ומשאבים) לתפקיד שכזה היא עוד צעד משמעותי מאוד מצד הפ"י ומקווה שאוכל לסייע ככל יכולתי לבניית התפקיד והעשייה בתוך הפ"י.

לפני כשבועיים פרשתי מתפקידי כצירה בחטיבת הפסיכולוגים ונפרדתי מהצוות המוביל של התנועה. כמובן שערכיי, אמונותיי ורצונותיי עדיין מזוהים עמוקות עם התנועה ועם החטיבה. שני גופים חשובים, עושים, צעירים, מרכזיים (ואהובים!) בעשייה הפסיכולוגית בימינו. ובעיקר - שני גופים עם פסיכולוגים מצויינים שעובדים ומקדמים בשביל הציבור את מה שהציבור שכח שהוא צריך.
אני כמובן לא עוזבת את התנועה, אני עדיין חברה בה ואמשיך להיות חברה בתנועה שלקחתי חלק בהקמתה. ההחלטה לעשות את התפקיד בהפ''י היא תוצר של הקו שתמיד האמנתי והאמינו בו חבריי לתנועה של שותפות הארגונים.

אז באופן רשמי אני חוזרת 'לעבוד' למען השירות הציבורי. הפעם בכסאי בתוך הפ"י. מקווה שהעבודה שלי תסייע להגדיל ולהחזיר את האמון בהפ"י.

הפ"י גדולה זה ציבור פסיכולוגי שיש לו גוף חזק שמייצג אותו ובסוף - זה האינטרס של כולנו.

אני זמינה בתיבת המייל החדשה שלי: psycho-public@partner.net.il , שמרו על קשר

*בתמונה - מתוך דבריו של יו"ר הפ"י, יורם שליאר, במידעון הפ"י האחרון

May be an image of text

עוד בבלוג של ירדן מנדלסון

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.