פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יהודה ברוך מנהל ביח 'אברבנאל' פורש

יהודה ברוך מנהל בי"ח 'אברבנאל' פורש

שפיות זמנית | 28/11/2014 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

מי שהקים את הענף המשגשג (והשנוי במחלוקת) של קנאביס רפואי בישראל מסיים לאחר עשור את תפקידו כמנהל בי"ח אברבנאל. זאת לאחר שבשנים האחרונות פורסמו מספר תחקירים הנוגעים להתנהלותו של ד"ר ברוך:

בשנת 2011 פורסם תחקיר 'מבט שני' בערוץ 1 שבו נטען כי ד"ר ברוך וחברו איש העסקים אורי גלזר פעלו באופן לא תקין עם נציגי חברות קנאביס רפואי. בחודש יוניפירסםTheMarker  כי מחקירה סמויה וממושכת של נציבות שירות המדינה עולים אי סדרים חמורים בניהול בי"ח אברבנאל וביניהם הטענה כי הפסיכולוג הראשי של בית החולים ד"ר עמי שפיגלמן סייע לסגן המנהל ד"ר מוטי משיח ליצור דו"חות נוכחות כוזביםלפני חודשיים פורסם בשבועון TheMarkerתחקיר מיוחד שבו נטען כי קיימת שורה ארוכה של מחדלים בניהול בי"ח אברבנאל והובאה תגובת משרד הבריאות לפיה: "אם המנהל לא יפרוש - נפעל בהתאם". ואכן, ד"ר ברוך הודיע על פרישתו ויעזוב עד סוף נובמבר את תפקידו. הוא צפוי להתמנות לתפקיד ניהולי בחברה פרטית מתחום הקנאביס הרפואי

בהודעת משרד הבריאות על העזיבה צוין כי ד"ר ברוך תרם לתהליכי ההכנה להפעלת הרפורמה בבריאות הנפש. הנהלת משרד הבריאות איחלה לד"ר ברוך הצלחה בהמשך דרכו.

נותר רק לאחל הצלחה גם לבית חולים אברבנאל בהתאוששותו ממצב מתמשך של הזנחה קשה ומאבקים פוליטיים

 


עוד בבלוג של שפיות זמנית

נתקלתם בבעייה קשה לפיתרון? כדאי שתשלבו ידיים. כן, כן, מסתבר שלשבת בחיבוק ידיים יכול לעזור. מחקר הראה...

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

צביאל רופאצביאל רופא28/11/2014

ברוך שפטרנו!. מהעונשים שהשית על האנשים במצבים אנושים.