לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אוראם רזון דנינו

אוראם רזון דנינו

אוראם רזון דנינו

עובדת סוציאלית קלינית (M.S.W)

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 28895

נעים מאוד, שמי אור-אם,  בוגרת לימודי קרימינולוגיה ועבודה סוציאלית תואר ראשון ושני. מומחית בטיפול במבוגרים, צעירים ונוער על רצף השימוש. מטפלת באנשים שסבלו משימוש בחומרים (כמו קנביס, קוקאין ועוד) והתנהגויות ממכרות... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אוראם רזון דנינו

אודות אוראם רזון דנינו

נעים מאוד, שמי אור-אם,  בוגרת לימודי קרימינולוגיה ועבודה סוציאלית תואר ראשון ושני.

מומחית בטיפול במבוגרים, צעירים ונוער על רצף השימוש. מטפלת באנשים שסבלו משימוש בחומרים (כמו קנביס, קוקאין ועוד) והתנהגויות ממכרות (כגון הימורים, מסכים וכו') בנוסף לטיפול הפרטני הנחיתי קבוצות לנוער ומבוגרים, וקבוצות להורי  צעירים ונוער  הנמצאים על רצף השימוש (חומרים/ התנהגויות ממכרות) בהן עסקנו בנושאים של סמכות הורית: גבולות תקשורת ויחסים, מובחנות ועוד.  ובימים אלו אני עוסקת בתכנון של פתיחת קבוצות נוספות.  רכשתי ניסיון רב באוכלוסייה עם מגוון קשיים ובעיות: הפרעות חרדה, הפרעות במצב הרוח,  טראומות, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה, קשיי ויסות ושליטה, בעיות ביחסים, בפרט בעיות משפחתיות, דימוי עצמי משברי חיים ועוד. 

בעברי הרחוק יותר, עבדתי במסגרות של בריאות הנפש, כמתאמת טיפול עבור מתמודדי נפש, וכן בבי"ס לחינוך מיוחד עם ילדים ונוער בעלי הפרעות התנהגות.

בטיפול אני מערבת ראייה והתבוננות דינמית ופרקטיקות מהעולם הנרטיבי והקוגניטיבי התנהגותי (cbt). לפי צורך ושיתוף הפעולה של המטופל אני משלבת  אמצעים טיפוליים.

כמטפלת אני שואפת  להישען  על ספרות מקצועית, אך תמיד לקחת בחשבון כי  היושב מולי הוא האדם בעל הניסיון הרב ביותר על עצמו, ולכן התשובות נמצאות בתוכו. בהתבוננות משותפת נגיע אליהן יחד.

 אני מאמינה כי הקשר הטיפולי הינו בעל פוטנציאל מרפא.  נוכחות, אמפטית קשובה ומקבלת,  תבסס בקרב המטופל חקירה עצמית סקרנית שתחולל תובנות וצמיחה לעבר שינוי.  

ברור לי כי הגעה לטיפול ויציאה למסע משותף היא החלטה שמבשילה בקצב שלה ומלווה בתהיות וחששות אני מזמינה אותך להתלבט, לשאול ולהתייעץ במייל או בנייד.

אימייל: oremdanino@gmail.com

נייד: 050-6961812 (אם איני זמינה, השאר.י הודעה בווטסאפ ואחזור)

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אוראם רזון דנינו, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אוראם רזון דנינו ובאחריותו/ה.