פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עומדים לצד הפסיכולוגים עובדי שפח קרית גת

עומדים לצד הפסיכולוגים עובדי שפ"ח קרית גת

יו"רית חטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות | 7/7/2018 | הרשמו כמנויים

כבר שנים שמתרחשות הפרות שכר רבות של עיריית קריית גת כלפי עובדיה, הפסיכולוגים החינוכיים בשפ"ח העירוני. רבים מהפסיכולוגים כבר עזבו בשל כך בהדרגה לרשויות אחרות או יצאו מהשירות הציבורי, לפני שנתיים עבדו בשפ"ח קרית גת 22 פסיכולוגים, השנה נותרו 14 בלבד, בשנה הבאה צפויים להישאר כ-4! 

לפני כשבועיים דרשה העירייה בצעד חד-צדדי, שהעובדים יחתמו על התחייבות להישאר בשפ"ח בשנתיים הקרובות, דבר המנוגד לחופש העיסוק; משסירבו זומנו כולם לשימוע שלפני פיטורין.

לשמחתי, בחרו הפסיכולוגים לערב את החטיבה וכך יכולנו להתגייס לעזרתם. ואכן, בשבוע האחרון הצלחנו לסייע! מזכיר החטיבה איתן מייקל ביקר השבוע בשפ"ח קריית גת, נפגש הן עם הפסיכולוגים והן עם ראש העיר ונציגי העירייה וכך החל תהליך חיובי של בניית אמון: הזימונים לשימוע בוטלו ונקבעה פגישת עבודה לבדיקת ותיקון הפרות השכר.

אנו בחטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות המח"ר לא ניתן יד לפגיעה מתמשכת כזו בזכויות הפסיכולוגים העובדים בשירות הציבורי! אנו ניצבים בנחישות לצד הפסיכולוגים העובדים בקרית גת, הנותנים מענה מקצועי לילדים להורים ולצוותים חינוכיים בבתי הספר ובגני הילדים, במסירות ובהשקעה אין קץ. לא ייתכן כי בנוסף לשכרם העלוב והמבזה ממילא, הם ייאלצו להתמודד גם עם הפרות נרחבות בתנאי ההעסקתם! 

אני רוצה לנצל את הבמה ולקרוא לפסיכולוגים בכל השירות הציבורי בארץ, פנו אלינו, היעזרו בנו, אל תחכו לרגע האחרון! היעזרו בנו לבירור זכויותיכם, להתראה על הפרות שכר מייד ברגע שהן מתחילות, כדי שנוכל להתערב במהירות ולמנוע הידרדרות. אל תישארו לבד!


עוד בבלוג של יו"רית חטיבת הפסיכולוגים בהסתדרות

עוד ועידת עבודה פורה של צירי חטיבת הפסיכולוגים התקיימה החודש בבית ההסתדרות בתל אביב. על רקע כתבות...

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.