לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ליאב שטורם

ליאב שטורם

ליאב שטורם

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-157541

אודות ליאב שטורם בקצרה:

פסיכולוג בהתמחות קלינית. עובד במרפאה לבריאות הנפש בביה"ח ברזילי באשקלון, ומטפל באופן פרטי בקליניקה בראשון לציון. בעיניי, טיפול פסיכולוגי מגלם קודם כל את התקווה להטבה ולהקלה על סבל נפשי. אני סבור שטיפול...

פניה אל ליאב שטורם

אודות ליאב שטורם

פסיכולוג בהתמחות קלינית.

עובד במרפאה לבריאות הנפש בביה"ח ברזילי באשקלון, ומטפל באופן פרטי בקליניקה בראשון לציון.

בעיניי, טיפול פסיכולוגי מגלם קודם כל את התקווה להטבה ולהקלה על סבל נפשי. אני סבור שטיפול טוב הוא טיפול שמקדם את תפקודו של האדם, ובתהליך הדרגתי מאפשר לאדם להיעשות עצמו. כלומר, אותנטי ואמיתי עם עצמו ועם סביבתו. בנוסף, אני מאמין שטיפול טוב עוזר לאדם לבחור ולעצב את עולמו בהתאם למטרותיו וערכיו כדי לנוע לעבר התפתחות אישית וחיים מלאים ומספקים יותר.

התהליך הטיפולי עשוי להיות הדרגתי ומתמשך או קצר וממוקד יותר, בהתאם למטרות שהוגדרו.

אפשר בהחלט לפנות טלפונית, באמצעות הוואטצאפ וכן דרך האתר - לשאול ולהתייעץ בחופשיות בנוגע לטיפול - 0523777328

הכשרה וניסיון מקצועי
סיימתי תואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במרכז האקדמי רופין שם הוכשרתי בטיפול פסיכולוגי לבוגרים צעירים, מבוגרים ובני הגיל השלישי.
בעברי המקצועי טיפלתי במרכז הרפואי לבריאות הנפש 'אברנבאל' במשך שנתיים, ובמשך שנה באשפוז היום בביה"ח ברזילי - שם, במקביל לטיפולים הפרטניים, הנחיתי קבוצות טיפוליות. בנוסף, עובד כ-7 שנים בתחום השיקום הנפשי למתמודדי ופגועי נפש, בעמותת 'אנוש'. 
כיום אני מטפל במרפאה לבריאות הנפש בביה"ח ברזילי ובמקביל מטפל במסגרת קליניקה פרטית במרכז ראשון לציון.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליאב שטורם, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליאב שטורם ובאחריותו/ה.