לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
סתו שמש

סתו שמש

סתו שמש

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-161544

אודות סתו שמש בקצרה:

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בקליניקה פרטית במרכז תל אביב בבני נוער ומבוגרים. עובדת כיום כפסיכולוגית ביחידה לתגובות קרב בתל השומר.  במסגרת עבודתי אני מטפלת במצבי משבר וקשיי הסתגלות נקודתיים, בעיות ביחסים...

פניה אל סתו שמש

אודות סתו שמש

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בקליניקה פרטית במרכז תל אביב בבני נוער ומבוגרים. עובדת כיום כפסיכולוגית ביחידה לתגובות קרב בתל השומר. 

במסגרת עבודתי אני מטפלת במצבי משבר וקשיי הסתגלות נקודתיים, בעיות ביחסים בינאישיים, חרדה, דיכאון ותגובות הנגרמות מחשיפה לטראומה על רקע אירועי לחימה, אך לא רק.

גישתי המרכזית היא פסיכודינאמית, תוך כדי אינטגרציה של כלים מתחום ה-CBT, כדרך להתאים את הטיפול באופן אישי וייחודי עבור המטופל. בנוסף להכשרתי בפסיכותרפיה פסיכודינאמית, עברתי הכשרות שונות וביניהן: CPT, PE, ביופידבק, אותם אני משלבת בטיפולים על פי צורך.

כמו כן, בהיענות לצרכי התקופה, מטפלת גם מרחוק (זום / סקייפ).

 

אני מאמינה כי קשר אישי ובלתי אמצעי עם מטופליי מהווה בסיס ליצירת מרחב בטוח בחדר הטיפולים ומאפשר תהליך משמעותי של צמיחה ושיפור הרווחה הנפשית.

ניתן ליצור קשר בטלפון מס' – 054-3110912 או במייל stav.shemesh@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של סתו שמש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי סתו שמש ובאחריותו/ה.