פורומים

פורום
 
הפורום נועד להוות מרכז לשיתוף במידע, היוועצות ועזרה הדדית בנושאי מחקר של תחום בריאות הנפש, הן בתחום הכמותי והן במחקר איכותני.מיועד לעוסקים במחקר אקדמי, למרצים, מנחים ולסטודנטים לתארים מתקדמים במקצועות בריאות הנפש, במסלול מחקרי וכן לחוקרים צעירים וותיקים ממוסדות ההשכלה והמחקר השונים.
» מוגבל לפסיכולוגים, פסיכיאטרים, חברים בי.ה.ת, עובדים סוציאליים, מטפלים בהבעה ויצירה, מורשים להיפנוט, פסיכולוגים (ברישום זמני), סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה, חברים באיגוד הפסיכודרמה, רופאים, יועצים חינוכיים, קלינאי תקשורת, מרפאים בעיסוק, מנחי קבוצות, קרימינולוגים, עובדי הוראה, מטפלים משפחתיים מוסמכים, פיזיותרפיסטים, תזונאים-דיאטנים, קרימינולוגים קלינים, חברים במ.ר.ח.ב ומטפלים באמצעות אמנויות בלבד
פורום
 
מפגש תרגול מקוון בהשתתפות מדריכי אופק מתא"ם לקראת בחינת המתא"ם הקרובה של המרכז הארצי לבחינות והערכה.
» פתוח לכולם (השתתפות לחברים שנרשמו בלבד)
פורום
 
פורום הנועד לסטודנטים הניגשים השנה למבחן מתא"ם- מבחן לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה. סביב המתא"ם צצות שאלות רבות,וקיים מתח רב. מטרת פורום זה, היא לאפשר דיונים והתייעצויות סביב שאלות מסויימות ונושאים בהם קיים קושי בבחינה, בתקוה כי אמצעי זה יפיג ולו במעט את החרדה לקראת הבחינה.
» פתוח לכולם (השתתפות לחברים שנרשמו בלבד)
פורום
מנהל/ת הפורום: הצג כרטיס ביקור שחף ארז,
 
פורום המיועד לסטודנטים לתואר הראשון ששואפים גם לשני, שמטרתו הינה לאפשר למשתתף לשתף, להתייעץ, לשאול ואף לקטר על כל מה שמסביב ללימודים: מבחן המתא"ם, הרשמה ללימודים מתקדמים, ראיונות וועדות קבלה, קורסי לימוד ועוד... בתקווה להפוך את הדרך לקלה ומהנה יותר ...
» פתוח לכולם (השתתפות לחברים שנרשמו בלבד)
פורום
 
פורום עבור סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה. הפורום שואף ללוות את תהליך הצמיחה הלימודי-מקצועי ולהוות סביבה בטוחה לדיון בסוגיות אתיות ומקצועיות העולות במהלך הלימודים, כמו גם לשיתוף בתסכולים וברגעי הסיפוק.
» מוגבל לסטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה בלבד