לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית - היזהרו מחיקויים!

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית - היזהרו מחיקויים!

שפיות זמנית | 9/10/2013 | הרשמו כמנויים | שלחו טקסט לבלוג

בימים אלה נפתחת שנת הלימודים האקדמית וסטודנטים רבים ונרגשים גודשים, בין היתר, את מחלקות העבודה הסוציאלית, הפסיכולוגיה והריפוי בעיסוק כמו גם את תכניות הטיפול השונות הפועלות באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

כל מי שהיה סטודנט זוכר עד כמה תקופת הלימודים עשויה להיות קשה ומלווה בלחצים רבים במיוחד לסטודנטים בתחילת דרכם הבוגרת. ישנם מי שלצורך הגשת עבודות אקדמיות שונות מסתייעים באנשים אחרים כדי להפחית מעט מהעומס. סיוע זה יכול להיות על ידי תרגום, עריכה, ניתוח סטטיסטי, לעיתים בכתיבה של העבודה במלואה ובמקרים נדירים גם בשימוש בעבודה מוכנה. איננו רוצים לעודד את התופעה, גם לא לשפוט את מי ששוקל אפשרות כזו. אולם, היינו רוצים להזמין את קהל הסטודנטים לפעול בשיקול דעת ולהיזהר מפני גורמים שעשויים לנצל מצוקה זו ולהציע לכם פתרונות קסם קלים שסופם בעגמת נפש.

לפני מספר חודשים הובא לידיעתנו כי מאמרים שהתפרסמו ב'פסיכולוגיה עברית' והינם זמינים לקריאה חופשית באינטרנט, הועתקו והוצגו למכירה במסווה של עבודה סמינריונית באחד אתרי העבודות הפועלים ברשת. בתמונה המצורפת, למשל, מוצג תקציר עבודת סמינריון לכאורה בנושא 'משפחה בהפרעת קשב', המוצעת למכירה. גם מאמר זה הועתק ומוצג למכירה במסווה כוזב של עבודה סמינריונית. הנה המקור: http://www.hebpsy.net/articles.asp?id=2925

נעדכן שמיד כשהובא המידע לידיעתנו נשלחה למפעילי אתר העבודות התראה בעניין והוסרו לאלתר כל המאמרים שהתפרסמו לראשונה באתר 'פסיכולוגיה עברית'.

סטודנטים ומרצים, שימו לב ותנו דעתכם לעניין,

באיחולי שנת לימודים פורייה ועשירה! צוות פסיכולוגיה עברית
 

עוד בבלוג של שפיות זמנית

השנה היא 2013. במערב, אם את פנויה או אם אתה רווק, סביר להניח שאתם משתמשים באינטרנט כדי לחפש בני זוג פוטנציאליים....

תגובות

הוספת תגובה לפוסט

חברים רשומים יכולים להוסיף תגובות והערות.
לחצו כאן לרישום משתמש חדש או על 'כניסת חברים' אם הינכם רשומים כחברים.

אין עדיין תגובות לפוסט זה.