פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רויטל רובינוביץ
רויטל רובינוביץ

רויטל רובינוביץ

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 19255

אודות

שמי רויטל רובינוביץ. עובדת סוציאלית קלינית. מתמחה בטיפול בטראומה והתמכרויות. נשואה ואמא לחמישה ילדים.  כחלק מהכשרותי המקצועיות למדתי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה בתוכנית של נט"ל ואוניברסיטת תל אביב, למדתי...

פניה אל רויטל רובינוביץ

דוברת עברית.

שמי רויטל רובינוביץ. עובדת סוציאלית קלינית. מתמחה בטיפול בטראומה והתמכרויות. נשואה ואמא לחמישה ילדים. 

כחלק מהכשרותי המקצועיות למדתי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה בתוכנית של נט"ל ואוניברסיטת תל אביב, למדתי אימון אישי וזוגי דרך איק"א, קורס הדרכה ותלמידה של פרופ' מולי להד וד"ר מיקי דורון לשיטת טיפול בטראומה- see far cbt.  

 עבדתי במשך 16 שנה עם ילדים ונוער בסיכון. בשש השנים האחרונות ריכזתי את תחום הטיפול בקהילת הנוער "רטורנו" ומתוך כך התמחתי בעבודה עם נוער על הרצף ההתמכרותי.

אני מאמינה במפגש בין נשמות בחדר הטיפול. אני מאמינה שלקשר הטיפולי יש כוח מרפא. כאשר הלבבות נפגשים, הכנות, העומק, הפגיעה והיופי גם יחד יוצאים החוצה ורוקדים ריקוד לא פשוט אך מרתק ומרגש יחד.

מקבלת בקליניקה מטופלים/ות מגילאי העשרה ומעלה אשר מעוניינים לעשות שינוי בחייהם. מטפלת במגוון נושאים כגון התמכרות, טראומה, הדרכת הורים . בעלת נסיון רב בהדרכת צוות מקצועי ומקבלת  אנשי מקצוע להדרכה. https://revitalru5.wixsite.com/mysite

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רויטל רובינוביץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רויטל רובינוביץ ובאחריותו/ה.