לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רוני טונקלרוט

רוני טונקלרוט

רוני טונקלרוט

פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-161020

אודות רוני טונקלרוט בקצרה:

שמי רוני ואני לקראת סיום ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית. לאורך השנים עבדתי עם מטופלים בגיל ההתבגרות ועם מבוגרים צעירים. זכיתי ללוות אנשים במהלך בחירות חשובות בחייהם ובתהליכים של קבלת החלטות, לעבור ולצלוח יחד קשיים...

פניה אל רוני טונקלרוט

אודות רוני טונקלרוט

שמי רוני ואני לקראת סיום ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית. לאורך השנים עבדתי עם מטופלים בגיל ההתבגרות ועם מבוגרים צעירים. זכיתי ללוות אנשים במהלך בחירות חשובות בחייהם ובתהליכים של קבלת החלטות, לעבור ולצלוח יחד קשיים משמעותיים ורגעי משבר.

במהלך הכשרתי טיפלתי בנוער במצבי קצה שונים, צברתי ניסיון בטיפול הפנימייתי וכן עבדתי במחלקה סגורה עם בני נוער המתמודדים עם משברים נפשיים, כמו דיכאון, אובדנות, הפרעות אכילה, פוסט טראומה, הפרעות חרדה, כפייתיות, בעיות במיניות ובזהות המינית. עבדתי בקליניקה עם מבוגרים בשלבים שונים של החיים ושל גיבוש הזהות האישית, סביב צמתים משמעותיים בחיים, קשיי תפקוד, מציאת זוגיות, עבודה, הקמה משפחה ועוד. הדרכתי צוותים והובלתי קבוצות, ואף עבדתי עבודה צמודה עם הורים ועם משפחות.

אני מאמינה שטיפול הוא מפגש בין שני אנשים, המצריך קשר ואמון כבסיס לצלול לעומק הנפש ולהכיר את העולם הפנימי ואת האופן שבו הוא משפיע על המציאות החיצונית. אני מאמינה באקטיביות של המטפל בתוך הטיפול בתוך מרחב מאפשר, אמפתי ובטוח. אני מטפלת בגישה פסיכו-דינאמית, אך משלבת כלים אינטגרטיביים מגישות שונות כגון CBT, DBT ועוד, ומתאימה את הטיפול לצרכי המטופל.

מזמינה אתכם לצאת לדרך משותפת, לעשות את הצעד הראשון ומשם נמשיך ביחד.

רוני - 0544206209

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רוני טונקלרוט, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רוני טונקלרוט ובאחריותו/ה.