לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
יוליה מינביץ

יוליה מינביץ

יוליה מינביץ

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 26126
מטפלת זוגית ומשפחתית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 6672

יוליה מינביץ - עובדת סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. מנוסה בטיפול זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים, טיפול פרטני וטיפול בשכול. שלום, שמי יוליה אני עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. אני... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל יוליה מינביץ

אודות יוליה מינביץ

יוליה מינביץ - עובדת סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. מנוסה בטיפול זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים, טיפול פרטני וטיפול בשכול.

שלום, שמי יוליה אני עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. אני מאמינה בכוח של היחידה הזוגית והמשפחתית שאנחנו בונים על הwell being הכללי שלנו ולכן אני מאמינה מאוד בפיתוח מיומנויות תקשורת, הקשבה ומודעות לצורך שיפור וחיזוק היחידה הזוגית והמשפחתית. אני מאמינה כי נדרש מקום ופניות להתבוננות על המחשבות, הרגשות והצרכים של כל אדם לצורך שיפור תחושת העצמי וכך גם שיפור המערכת הזוגית והמשפחתית.  

בניסיוני עבודה במעון רב תכליתי הכולל ריכוז הטיפולים הפרטניים בילדים והדרכות הורים.

עבודה בתחנה לטיפול זוגי ומשפחתי במשך כעשור עם משפחות וזוגות סביב קשיים שונים עמה מתמודדת המערכת המשפחתית כגון מעבר להורות, גירושין, קשיים בתקשורת, שכול ועוד.

עבודה ביחידה הטיפולית ייעוצית הדסים. עבודה עם משפחות, הורים וילדים אשר נמצאים בסיכון גבוה. במסגרת זו צברתי ניסיון בעבודה עם מקרים של סרבנות קשר וניכור הורי תוך כדי שימוש בטכניקות של טיפול בילדים, טיפול בהורות והטיפול המשפחתי.  

מטפלת בקליניקה פרטית ביגאל אלון תל אביב. מטפלת בעברית ורוסית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יוליה מינביץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יוליה מינביץ ובאחריותו/ה.