לרפא את יצירי כפיך.
לרפא את יצירי כפיך.

סיפורי חסד

ספר חדש מאת יששכר עשת: "פתח לנו שער, סיפורים קצרים על פסיכותרפיה בזמני חורבן גלות נחמה וגאולה"

בספר זה תוכלו לקרוא סיפורים על אנשים שהיו ברגעי תקיעות, פרשת דרכים ואובדן משמעות וזכו ללמוד כיצד לראות שער תקווה, חסד ומשמעות ניפתח עבורם. בספר תוכלו לקרוא כיצד חושב ומגיב פסיכולוג המשלב בין טיפול מגובה מחקר, אמונות דתיות וערכי מוסר. באתר זה בתיקיה "סיפורי חסד" תוכלו לקרוא את המבוא לספר ודוגמאות מסיפורי הספר.
תאריך פרסום: 20/12/2009

לרכישת הספר שילחו 60 שקלים ועוד 15 שקלים דמי משלוח (סכ"ה 75 שקלים) בצירוף הכתובת למשלוח הספר.

כתובתי: עבור יששכר עשת, רחוב חטיבת הנגב 1/1 כרמיאל 21991

שלום לכולם

בספר "פתח לנו שער" תוכלו לקרוא סיפורים על אנשים שהיו ברגעי תקיעות, פרשת דרכים ואובדן משמעות וזכו ללמוד כיצד לראות שער תקווה, חסד ומשמעות ניפתח עבורם. דרכו הם הצליחו לצאת למרחב חדש של סיכוי לחיים טובים ובעלי משמעות. רגעים יקרים אלו שכל אחד מייחל לזכות בהם, לפעמים הם חמקנים, נתפסים בקושי, לשבריר של רגע הם נוכחים ומיד נעלמים. ברעש ובהמולה היום יומית יש סבירות גבוהה שלא תזהו אותם. הכלים באמצעותם ניתן לזהות שער זה הם שילוב בין מדע הפסיכולוגיה והרפואה מגובי המחקר, האמונה באלוהים ותורתו וחיים מוסריים.

הסיפורים בספר זה הם דמיוניים. אבל הם מבוססים על רב שיח בין פסיכולוגיה מגובת מחקר, רוחניות ואמונות דתיות.

שער שניפתח מאפשר יצירת תהליכי שינוי ותקווה מחודשת. לפעמים הוא נפתח ברגע חורבן או גלות, או בשלבי נחמה לקראת גאולה ושיבה ל"ארץ המובטחת". בספר זה תגלו את שלבי תהליך שינוי על פי מקורות יהודיים: החטא, הנפילה לבור, החרטה, עשיית חובותינו ומצוותינו בדרך הישר והתיקון שמביא לתיקון עולם ולשיא אישי. בכל רגע ובכל שלב אנו יכולים לחוש את התקיעות ואבדן המשמעות. בכל רגע ובכל שלב יכול להיפתח שער של תקווה ואור.

בספר זה לצד מדע הפסיכולוגיה מגובת המחקר, אלוהים וצבא מלאכים מסייעים במלאכת פתיחת השערים. תורת השם יתברך שניתנה על פי האמונה במעמד הר סיני, הופכת לאוצר של רמזים המסייעים בפתיחת שערים. הרמזים לפעמים גלויים ולפעמים סמויים וניתן לגלות אותם לבד ובעזרת מפרשים שונים שֶׁקָּמוּ לה משחר ההיסטוריה היהודית ועד היום הזה. 

אני מייחל שתמצאו את אותו הסיפור באמצעותו תוכלו לרכוש יכולות נוספות לזיהוי הרגע שבו נפתח לכם שער.

הספר יצא בהוצאה עצמית באדיבות סטודיו צפריר הוצאה לאור.

הנה קישור למבוא לספר

http://www.hebpsy.net/community.asp?id=113&cat=article&articleid=2428

בברכה

יששכר

תגובות

הוספת תגובה

אין עדיין תגובות למאמר זה.

צרו קשר

שלח תגובה, שאלה, הצעה למאמר שענין אותך לכתובת isas.eshet@gmail.com


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.