דגנית כספי אימון רגשי

***תהליך טיפולי-אימוני לקריירה

חלק מהמטופלים המגיעים אלי מבקשים למצוא תשובה לתחום הקריירה המתאים להם. חלקם מגיעים גם לאחר שנים רבות במקצוע מסויים ומבקשים להבין האם זה אכן המקצוע בו הם רוצים להמשיך לעבוד ולעיתים קרובות מבקשים לבדוק תוך כדי התהליך האם כדאי להם להמשיך במקצוע שלהם אבל כעצמאיים.
תאריך פרסום: 11/4/2024

הי, אני דגנית כספי. עובדת סוציאלית מזה 25 שנה בעלת תואר שני בחינוך,מאמנת רגשית ועסקית,מטפלת בחרדות באמצעות CBT ועוד ועוד...

*תחילה מאוד חשוב לי לציין כי המאמר נכתב בלשון זכר רק לשם הנוחות לכתיבתו ולקריאתו אך בהחלט כולל את כל המגדרים❤️

לעניינינו:בין היתר אני עוסקת בטיפול ואימון אנשים צעירים ומבוגרים בתחום הקריירה כאשר הם נמצאים בצומת דרכים לגבי החלטה על תחום הקריירה בה ירצו להתפתח, מה כדאי להם ללמוד ואיך כדאי להם לפעול על מנת לבחור נכון לנקודת הזמן בה הם נמצאים. חלק אחר של המטופלים הם אנשים בדרך כלל בגילאי 35-55 שרוצים לוודא שהם בדרך הנכונה,במקצוע הנכון, בעבודה הנכונה או בסגנון הקריירה הנכון.

בתהליך הטיפולי-אימוני נבדוק יחד את הבחירות שנעשו עד כה בחיי הקריירה ועד כמה הם מותאמים לצרכיו ורצונותיו של המטופל גם היום. אז נוכל להתחיל להבין האם המטופל מעוניין בשינוי ואם כן-איזה?

האם המטופל חש צורך ללמוד ולעבוד במקצוע אחר מזה שרכש ועבד בו עד היום? האם המטופל אוהב את המקצוע בו בחר אבל לא את סגנון הקריירה בה בחר? כלומר, אולי הוא שכיר ורוצה לבחון אפשרות לפתח את איש המקצוע שהוא אך כעצמאי...אולי הפוך-מעוניין לסגור את העסק ולהתחיל לעבוד כשכיר ועוד ועוד שינויים שאנשים עושים במהלך הקריירה שלהם במיוחד בעשורים האחרונים.

במהלך הטיפול נבין יחד מה חוסם את המטופל מלהרגיש שלם בחייו המקצועיים היום, מה היה רוצה שיקרה לו בעתיד ואת הדרכים להשיג את מטרותיו ולהגשים את חלומותיו בתחום הקריירה. 

מניסיוני רב השנים: בעבודה משותפת, יד ביד, עם המון מחוייבות לתהליך -השמיים הם הגבול❤️

במידה ואתם או מי ממכריכם נמצא בצומת שכזו אשמח שתפנו אלי.

מס' טלפון: 0539-644344

תגובות

הוספת תגובה

צרו קשר

מוזמנים ליצור עימי קשר.


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.