אביבה פרידמן MBPsS

אביבה פרידמן MBPsS
מטפלת זוגית, משפחתית ופרטנית מ.ר. 2026

אביבה פרידמן MBPsS

אביבה פרידמן

אביבה פרידמן

שמי אביבה פרידמן ומסיימת בקרוב את לימודיי ב Coaching Psychology באוני' מידלסקס בלונדון. זהו תחום מדעי מחקרי חדש בן 14 שנים . אני מטפלת משפחתית, זוגית ופרטנית ועוסקת שנים בכל תחומי הייעוץ והטיפול הרגשי .

התמחותי היא בגישות ייעוציו,  חיובית ויישומית. אלו הן  גישות הסוברת שאדם מודרני שואף לפתור את קשייו או לשפר את איכות חייו ולאו דווקא תוך חקירה מקיפה אודות ההיסטוריה ואירועי העבר. מיישמת שיטות של עזרה ראשונה נפשית. 

בשיטה זו אפשר להגיע לפגישה אחת בלבד או לסדרה קצרה. עיקרה הוא עצמאות המטופל בהווה של חייו.  המטפל אינו יוצר "בועה" טיפולית מרופדת,המנותקת מהעולם.

לחלק גדול מאיתנו הגישות הטיפוליות "הקלסיות" לא ממש עובדות. הגישה של מודעות ממש איננה חצי מהפתרון, אפילו לא מעט. אנו נוטים לחזור על שגיאות ידועות שוב ושוב. אנשים רבים סובלים מחרדות ודיכאון, התפרצויות זעם וכעס למרות כל השפע והאפשרויות הבלתי נדלות. למה? למה כדורים נוגדי דיכאון וחרדות לא ממש עוזרים? מדוע עצות ההורים והחברים שלנו, לא תמיד עוזרות? למה אנחנו לא מצליחים להתגבר על ההרשאות שאנחנו מעניקים לעצמנו?

עיקרי הפילוסופיה הקיומית וההומניסטית העומדת מאחורי הCoaching Psychology היא הגישה המובילה בעבודתי ובעזרת תחום מדעי וידע נרחב נוסף פתחתי מודלים של עבודה לפתרון  צרכים אקטואליים.

לייעוץ אישי אפשר לפנות לפי הפרטים המופיעים באתר. נשתמע בקרוב.

 
 
 
  • למציאת כיוון מקצועי

  • למציאת בן זוג

  • להתמודדות עם משברים וקשיים

  • להתמודדות עם חרדות, פחדים ומחשובת טרודניות

  • לעזרה בפיתוח אסרטיביות 

טיפול פרטני
 

 

 
 
טיפול משפחתי 

.

  • טיפול במשברים בתוך המשפחה

  • לייעוץ בנושאים של בסמכות הורית

  • טיפול בבעיות של אלימות, העדר גבולות ומשמעת

 
לקביעת מועד לפגישה, להתייעצות ובכל שאלה,

התקשרו אלי או השאירו הודעה באתר ואשוב אליכם בהקדם.

פסיכותרפיה אימונית
אביבה פרידמן

 

דוקטורנטית ל Coaching Psychology  באוניברסיטת מידלסקס בלונדון . בעלת תעודת הסמכה באימון בגישה פסיכולוגית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

 

מטפלת משפחתית זוגית ופרטנית, מר. 2026, יועצת ארגונית למנהלים בכירים,  מרצה באקדמיה ועוסקת בתחום לימודי האושר, צמיחה אישית ובניית נתיבי הצלחה אישיים ותעסוקתיים.

צרו קשר

מוזמנים ליצור עימי קשר, אבחון טלפוני ראשוני - חינם


×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.