יריד פסיכולוגיה עברית

סוגיות אתיות במקצועות הייעוץ והטיפול הנפשי / שפלר, אכמון, וייל

מחיר: 128.00 ₪

לפרטים נוספים ולרכישה ניתן ליצור קשר עם מכללון
טלפון: 03-6996938, 03-6990354

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6996938, 03-6990354 (מכללון)
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
סוגיות אתיות במקצועות הייעוץ והטיפול הנפשי / שפלר, אכמון, וייל

חשיבותה של התנהגות אתית של מטפלים הוכרה כבר בימי קדם. מראשיתה הייתה מהות הדרישה האתית קשירת המטפל לחובות כלפי מטופליו שהן מעבר לאינטרס האישי שלו. בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה מחודשת של העיסוק באתיקה, וכיום ארגונים מקצועיים רבים מגדירים כללי התנהגות בפעילות המקצועית מתוך העמדת טובתו של המטופל במרכז. כללים אלו מנוסחים בדרך כלל בקוד אתי. למרות ההבדלים בין גישות טיפוליות ושיטות עבודה, רבות הן הדילמות האתיות המשותפות.
לפנינו הספר המקיף הראשון שנכתב בעברית, על ידי אנשי מקצוע ישראליים, שדן בסוגיות ובדילמות אתיות העולות במקצועות בריאות הנפש. הספר מציג את היבטי החשיבה האתית, את יסודותיה ההיסטוריים, הפילוסופיים והפסיכולוגיים ואת הכללים האתיים המעוגנים בחוקים בישראל. מוצגים בו הן עניינים אתיים כלליים הן סוגיות ייחודיות. הדיונים מלווים בדוגמאות לדילמות אתיות ולהתמודדות אתן מן העבודה המעשית או מן הפניות לוועדות האתיקה השונות בישראל.
כל הכותבים בספר הם אנשי מקצוע מומחים ומיומנים ובעלי שם בתחומם.הספר מיועד בעיקר לאנשי בריאות הנפש, אך גם אנשי מקצועות טיפוליים אחרים וכן אנשי חינוך, הדרכה וייעוץ ימצאו בו עניין ומענה לשאלות אתיות המתעוררות בעבודתם. למקבלי השירות הספר מאפשר הצצה לשיקולים המוסריים והערכיים המנחים את המטפלים בעבודתם וכך הוא עשוי לתרום לגיבוש ציפיות הדדיות מתואמות.
בסוף הספר מובאים הקודים האתיים של הארגונים העיקריים של מקצועות הטיפול והייעוץ הנפשיים בישראל, וכן הכתובות של ועדות האתיקה שלהם.

מחיר: 128.00 ₪

לפרטים נוספים ולרכישה ניתן ליצור קשר עם מכללון
טלפון: 03-6996938, 03-6990354


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

במה במקום ספה / אליהב נהרין
תצא נפשי עליך / רוזנהיים
עצור! מורידים הילוך / קווין, שטרן
עצור מורידים הילוך - חוברת נלווית / קווין, שטרן
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.