יריד פסיכולוגיה עברית

תקנון שימוש ביריד פסיכולוגיה עברית

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים ביריד פסיכולוגיה עברית. קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מערכת פסיכולוגיה עברית ("פסיכולוגיה עברית") ולבין המוכרים המציעים מוצרים ו/או שירותים למכירה ביריד ("המוכרים"). התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
מערכת פסיכולוגיה עברית מקיימת יריד וירטואלי (ה"יריד") באתר "פסיכולוגיה עברית" (ה"אתר"). מוכרים שנבחנו ואושרו על ידי מערכת פסיכולוגיה עברית, יציעו ביריד מוצרים ו/או שירותים המיועדים לקהל המקצועי בתחום בריאות הנפש. הזמנות שתבצע באמצעות היריד יועברו לטיפול המוכר הרלוונטי. המוצרים ו/או שירותים שהזמנת באמצעות היריד יסופקו לך ישירות מהמוכר שהציע אותם, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי המוכר וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. פסיכולוגיה עברית תערוב לכספך והתשלום עבור המוצרים ו/או השירותים שהזמנת ביריד יועבר למוכר רק לאחר ביצוע האספקה.
אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי של המוכר אף שהם מופיעים ביריד, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, המוכר לא יהיה חייב לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני ו/או באמצעות הטלפון, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו בדואר אלקטרוני store@hebpsy.net ואנו נדאג לזיכוי מתאים.
כדי להזמין מוצרים באמצעות היריד, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: שם פרטי ושם משפחה, מספרי טלפון, כתובת אספקה, שם וכתובת למשלוח חשבונית וכתובת דואר אלקטרוני.
לאחר שאישרת את ההזמנה ביריד וביצעת את התשלום דרך השרת המאובטח, יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את המוכרים ביריד לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
הזמנתך תועבר אוטומטית למוכר/ים הרלוונטיים ואלו יטפלו באספקת המוצרים ו/או השירותים שהזמנת. יתכן והזמנתך תכיל מוצרים ו/או שירותים ממוכרים שונים בו זמנית , במקרה זה כל מוכר יטפל בחלק הרלוונטי אליו מתוך ההזמנה ולפיכך יתכן והמוצרים יסופקו לך בהפרשי זמנים.

הזמנה משובשת

כדי שהמוכרים ביריד יוכלו לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. המוכרים ביריד לא יספקו את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשבי האתר, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי האתר. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל- store@hebpsy.net או בטלפון ל- 050-8715129. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אל המוכרים בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של האתר. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, אנו והמוכרים לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. פסיכולוגיה עברית לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים מלבד המוכרים ביריד מהם הזמנת מוצרים, עם זאת לא יועברו פרטי כרטיס האשראי למוכרים. כל המוכרים ביריד התחייבו בפני פסיכולוגיה עברית שלא לעשות כל שימוש בפרטים האישיים של המזמינים אלא אך ורק לצורך טיפול בהזמנה. פרטי כרטיס האשראי שלך לא ישמרו במחשבי האתר למעט 4 הספרות האחרונות שישמרו בשרת מאובטח נפרד ממחשבי האתר המשמש לביצוע הסליקה

פסיכולוגיה עברית תשתמש בפרטים שתמסור, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצד שלישי. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

מועד אספקה

המוכרים ביריד יספקו את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת ובהתאם לזמן האספקה של כל מוכר. שים לב: כל מוכר מציג זמן אספקה שונה המופיע בכרטיס הדוכן שלו. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

האספקה היא בדואר רשום באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחויות צ'יטה המביאה את המשלוח לחנות או רשת הסמוכים לבית הלקוח או באמצעות שליח עד הבית (בתוספת תשלום).

פסיכולוגיה עברית והמוכרים ביריד לא יהיו אחראים לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מחירים

המחירים המוצגים ביריד הינם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

המוכרים רשאים לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

לתשומת לב: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה המוכר יפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, יודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ויאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – תזוכה בהתאם, המוכר לא יהיה חייב לספק לך את המוצר, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי המוכר או פסיכולוגיה עברית.

תנאי תשלום

פסיכולוגיה עברית תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת. כאמור, התשלום יהיה מובטח בידי פסיכולוגיה עברית ויועבר למוכר הרלוונטי רק לאחר ביצוע האספקה.

בעת ההזמנה תוכל לבחור באפשרות לתשלום טלפוני. במקרה זה אנו ניצור עימך קשר על פי הפרטים שציינת לצורך ביצוע התשלום, בגין תשלום טלפוני תחויב ב 5 ש"ח דמי טיפול. ההזמנה תועבר לטיפול המוכרים רק לאחר ביצוע התשלום וזמן האספקה יחושב מיום קבלת התשלום.

הסליקה וחיוב כרטיסי האשראי יבוצעו באמצעות מערכת TRANZILA ופרטי כרטיס האשראי יוצפנו על ידי פרוטוקול SSL המבטיח הגנה על המידע מפני מאזינים לתקשורת.

דמי טיפול ומשלוח

בהתאם לסכום ההזמנה ולמוכר. דמי הטיפול והמשלוח משתנים ממוכר למוכר. בהזמנה של מספר מוצרים ממוכרים שונים ביריד יגבו דמי משלוח נפרדים עבור כל מוכר ובהתאם לסכום ההזמנה מכל מוכר. מומלץ לבצע הזמנת מוצרים שונים בהזמנה אחת על מנת לחסוך את עלויות הטיפול והמשלוח.

פסיכולוגיה עברית והמוכרים רשאים לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

ביטול עסקה והחזרת מוצרים

הנך רשאי לבטל הזמנה שביצעת ותזוכה במחיר ששילמת, עליך לשלוח הודעה לפסיכולוגיה עברית בדואר אלקטרוני store@hebpsy.net . את הודעת הביטול יש לשלוח בתוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה כדי שלא תחויב בדמי ביטול. הודעת ביטול שתתקבל לאחר 24 שעות תחויב בדמי ביטול בשיעור 3% מערך ההזמנה (או 30ש"ח, הגבוה מביניהם) ובתנאי שהמוצרים עדיין לא נשלחו.

הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת ביריד פסיכולוגיה עברית עד 14 יום מיום קבלתם, בתנאי שהם במצב חדש. אם מדובר בקלטות, תקליטורים ותוכנות מחשב, תוכל להחזירם רק בתנאי שלא פתחת את אריזתם המקורית. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף הודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת של המוכר המצוינת על האריזה הודעה לפסיכולוגיה עברית בדואר אלקטרוני store@hebpsy.net לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי טיפול ומשלוח) ובניכוי דמי ביטול בשיעור 3% מערך המוצרים (או 30ש"ח, הגבוה מביניהם). אם לא חויבת בדמי טיפול משלוח תחויב בדמי טיפול ומשלוח.

אינך רשאי להחזיר או להחליף קלטות, תקליטורים ותוכנות מחשב, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה זה הנך רשאי לשלוח למוכר את המוצרים וכן מכתב המפרט את הפגם.

אחריות

פסיכולוגיה עברית אחראית לכך שכל המוכרים ביריד פועלים בהתאם לחוק ובעלי הזכויות ו/או הרישיונות הדרושים למכירת המוצרים המוצגים על ידם ביריד. פסיכולוגיה עברית אחראית לכך שבכל הזמנה שתבצע ביריד תקבל את המוצר ו/או השירות שהזמנת או את מלוא כספך במידה ולא קיבלת את המוצר או השירות. המציגים המוכרים ביריד יצאו ידי חובתם כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל. פסיכולוגיה עברית והמוכרים ביריד לא ישאו באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינו על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

פסיכולוגיה עברית אחראית לכך שכל המוצרים המוצעים למכירה ביריד הינם במצב חדש ותקין, אלא אם צוין במפורש אחרת. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה.

פסיכולוגיה עברית והמוכרים ביריד לא ישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים - אלא אם כן נבעו העיכוב הפגם תוצאה של רשלנות רבתי מצד פסיכולוגיה עברית ו/או המוכרים ביריד. במקרה זה תהיה אחריות פסיכולוגיה עברית מוגבלת לסכום השווה למחיר הזמנתך.

השירות ביריד פסיכולוגיה עברית ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פסיכולוגיה עברית בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

פסיכולוגיה עברית אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי פסיכולוגיה עברית, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל פסיכולוגיה עברית או מי מספקיה.

פסיכולוגיה עברית מתחייבת שכל הפרטים שתמסור בעת ההזמנה ישמשו ליצירת קשר עימך לצורך ההזמנה בלבד ולא יועברו לצד ג'.

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב.

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 6 אוגוסט 2006 וניתן לשינוי בכל עת ע"י פסיכולוגיה עברית, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

שאלות ובירורים

בירורים ולשאלות ניתן לפנות למערכת פסיכולוגיה עברית באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת store@hebpsy.net או בטלפון 050-8715129.

Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.