יריד פסיכולוגיה עברית

להתגבר על דיכאון צעד אחר צעד / מייקל אדיס וכריסטופר מרטל

מחיר קטלוגי: 138.00 ₪
מחיר: 110.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
להתגבר על דיכאון צעד אחר צעד / מייקל אדיס וכריסטופר מרטל

להתגבר על דיכאון צעד אחר צעד / מייקל אדיס וכריסטופר מרטל

טיפול חזק וחדש בדיכאון

 

מה היה קורה לו דיכאון לא היה הפרעה המתרחשת מאליה אלא מעין סימן המצביע על דברים ברורים שעליך לשנות בחייך? זה היה משנה באופן רדיקאלי לא רק את הדרך בה אתה חושב על דיכאון אלא גם את הדרכים בהם תבחר כדי לטפל בו.

תרפיה התנהגותית פעילה בנויה על ההנחות החזקות ובעלות התובנה האלו. הטכניקות שלה מציעות הקלה מהירה ואפקטיבית מדיכאון על ידי הנחייה לערוך שינויים חיוביים ומתגמלים בחייך. תהליך פשוט ועמוק זה מחבר אותך מחדש להנאות הטבעיות שחיים טובים מספקים, שהן סם נוגד חזק לדיכאון.

הפעילויות שמציע הספר יוצרות מסגרת בנויה בה מעודדים אותך להתמקד באותן פעילויות אשר ישרו עליך הרגשות של הנאה, שליטה ומעורבות. למד להכין רשימה של פעילויות מהנות או פעילויות שעליך להיות מעורב בהן כחלק מחיים נורמאליים ומספקים. התחל מהפעילות הקלה ביותר (או לפעמים עם החיונית ביותר) ברשימה שלך, ולמד כיצד להכניע אותן אחת אחרי השנייה.

 

'אדיס ומרטל נמצאים כיום בחזית המחקר הפסיכולוגי לטיפול בדיכאון. עכשיו הם הפכו את אחד האמצעים הפסיכולוגיים החזקים ביותר לטיפול בדיכאון, לספר פשוט לשימוש ונוח שיהיה לתועלת רבה גם לאנשים הסובלים מדיכאון וגם לתרפיסטים המטפלים בו. המחברים הם הראשונים שהפכו את התכנית הזו לנגישה למטפלים ולציבור הרחב, ובזכות הפורמט הישיר והקל להבנה , הוא יביא תועלת למיליוני אנשים.'

דויד ה. ברלו, Ph.D., פרופסור לפסיכולוגיה ומנהל תכניות קליניות באוניברסיטת בוסטון

 

'להתגבר על דיכאון צעד אחר צעדמבוסס על ההנחה שדיכאון נובע לא מעצמך כתוצאה של תהליכים ביולוגיים ופסיכולוגיים, אלא מבחוץ, כתוצאה של הסביבה ושל הדרך בה התנהגויות שונות מקבלות חיזוקים מהחברה. הגישה הקונטקסטואלית לדיכאון מובילה לדרכים חדשות ולפעמים אף מקפיצות כדי להתמודד עם הסימפטומים של דיכאון – למשל, לא להתייחס לתוכן המחשבות החוזרות ונשנות! יש לברך את המחברים על כתיבת ספר מאוד נגיש, פרקטי ויצירתי המדריך כיצד לעבוד עם יסודות מפתח של דיכאון. גם מטפלים מנוסים לאחר שיקראו את הספר יקבלו רעיונות חדשים על איך לעבוד בשטחי הדיכאון.'

 קייט דובסון, Ph.D., פרופסור לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת קלגארי, קנדה

להתגבר על דיכאון צעד אחר צעד / מייקל אדיס וכריסטופר מרטל
מחיר קטלוגי: 138.00 ₪
מחיר: 110.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

יד נשלחת בנפש - מסה על מוות מרצון / ז'אן אמרי
אבא מחזיק תינוק / תום הדני נוה
החמצה-בשבח החיים שלא נחיו / אדם פיליפס
ליפול למעלה/ שנער פנקס-סמט
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.