יריד פסיכולוגיה עברית

בממלכת הרוחות הרעבות / גאבור מאטה

מחיר קטלוגי: 138.00 ₪
מחיר: 118.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
בממלכת הרוחות הרעבות / גאבור מאטה

בממלכת הרוחות הרעבות / גאבור מאטה

בממלכת הרוחות הרעבות מספק מבט חדשני מעמיק על עולמה של ההתמכרות, מאנשים בכל שכבות החֶברה המתמודדים עם התמכרות לסמים ולאלכוהול, ועד לאנשים מתַפקדים נורמטיביים בעלי התנהגויות התמכרותיות – בין שהן מוגדרות (הימורים, משחקי מחשב) ובין שלא (כפייתיוּת לאוכל, ספורט, מין, קניות, עבודה, טלפון נייד). רצף ההתמכרות הוא נתיב ארוך ומייסר שחולף דרך החֶברה המודרנית כולה בתרבות שלנו, ואולי אף עומד בבסיסה.

ד"ר גאבור מאטה, מטפל ומומחה עולמי להתמכרויות, משרטט מבט פנורמי-אינטימי על מחלה אנושית נפוצה עד כאב, ומציג גישה הוליסטית הרואה בהתמכרות לא תופעה המוגבלת למעטים אומללים נטולי כוח רצון שעברו התעללות בילדוּתם, אלא תוצאה של יחסי גומלין מורכבים בין היסטוריה אישית, התפתחות רגשית ונוירולוגית, כימיה במוח ותרופות. הוא חוקר את ההיבטים המדעיים והפסיכולוגיים של ההתמכרות, ומביא עדויות ממטופליו בקליניקה שלו הממוקמת בקנדה.

המפתח הראשון לריפוי ולבריאות הוא, בעיניו, הבנה עצמית עמוקה וחומלת. מאטה מציע את הגישה המכילה והמכבדת, מלאת החמלה, כדרך להוציא את המתמודדים עם הבעיה ממעגל ההתמכרות, או לפחות להמעיט את הסבל הנובע מהבידוד החברתי ומהתיוג כפושע.

הספר רלוונטי מאוד לחברה הישראלית החשופה לטראומות ולמצוקות ייחודיות ונתונה במצב מתמיד של אִיוּם, פיצול ועוינות. הוא מעורר השראה בגישתו למצוקה האנושית המביאה להתמכרות, ובעל חשיבות עצומה למטפלים בהתמכרות ולמתמודדים איתה. בכוחו לחולל שינוי ולהשפיע על בני נוער ומבוגרים כאחד, על בני משפחה וחברי קהילה, ועל החֶברה האנושית באשר היא.

בממלכת הרוחות הרעבות / גאבור מאטה
מחיר קטלוגי: 138.00 ₪
מחיר: 118.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

חלומות - משחק חשיבה חלומי
חתחתול
אנחנו נמצאים כאן/ אוליבר ג'פרס
לחיות עם בן-זוג בדיכאון, ולחיות / דוקי כהן
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.