יריד פסיכולוגיה עברית

להחזיק ת'טיק / הילה בר יפעת ושרון צימרמן ברנר

מחיר: 68.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
להחזיק ת'טיק / הילה בר יפעת ושרון צימרמן ברנר

להחזיק ת'טיק / הילה בר יפעת ושרון צימרמן ברנר

זהו סיפורו של גיא, המתמודד עם טיקים שבאים והולכים, לפעמים תנועות ולפעמים קולות שיכולים להיות לא נעימים ובמצבים הכי לא מתאימים. גיא לומד בהדרגה איך לשלוט בטיקים, כך שלא יפריעו לו יותר מדי, ולא מאפשר להם לנהל אותו. הוא ישמח ללמד גם אתכם!

להחזיק ת'טיק נועד לשקף את חוויית ההתמודדות היומיומית של ילדים ומתבגרים עם טיקים: אובדן השליטה בגוף, תגובות המשפחה, החברים והסביבה והשפעה על הדימוי העצמי. לצד האתגרים הנלווים לטיקים מדגים הספר את כוחותיו של גיא, גיבור הסיפור, ואת הכלים המסייעים לו בהתמודדותו. בכך הוא מעודד לאמץ נקודת מבט אופטימית בהתמודדות עם טיקים. הספר כולל גם מדריך טיקים מעשי, ייחודי מסוגו, לסיוע והכוונה של הורים ואנשי טיפול, המלווים ילדים ומתבגרים המתמודדים עם טיקים, וכן כולל מידע מרוכז לגבי מרכזי סיוע וטיפול בארץ.

הילה בר יפעת – פסיכולוגית שיקומית מומחית ופסיכותרפיסטית ממוקדת. עבדה במרפאת טורט וטיקים בבית החולים “שניידר” כמתמחה, ולאחר מכן כאחראית הצוות הפסיכולוגי במרפאה. מרצה ומדריכה בתוכנית לפסיכותרפיה ממוקדת, אוניברסיטת בר אילן.

ד”ר שרון צימרמן ברנר – פסיכולוגית שיקומית מומחית ומדריכה ב- CBT , מרצה לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה. ייסדה וניהלה את מרפאת טורט וטיקים ב“שניידר”. נמנית עם כותבי קווי ההנחיה האירופיים לטיפול התנהגותי בתסמונת טורט.

"זהו ספר ראשון מסוגו בעברית ובכלל, המציג התייחסות מרעננת לטיפול ולהתמודדות עם טיקים. המחברות מביאות עימן ניסיון קליני מבוסס רב שנים, ונותר רק להודות להן על נכונותן לשתף בידע".
ענת אימבר, ועד הפעולה לקידום הטיפול בטיקים ובתסמונת טורט בישראל

"ספר ייחודי המציג בשפה מובנת מה ניתן לעשות בטיפול התנהגותי על מנת לשפר את ההתמודדות עם טיקים. כלי חשוב בידי מטפלים, הורים והילדים עצמם לחיים שלמים יותר".
ד"ר מיכאל רוטשטיין, נוירולוג ומנהל המרפאה להפרעות תנועה בילדים, ביה"ח דנה דואק

להחזיק ת'טיק / הילה בר יפעת ושרון צימרמן ברנר
מחיר: 68.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

עגילי כסף השכם בבוקר / חיה גליק
סוד הסמב"ת / טיראן כהן עוזרי
קורונה-מקרונה במסע מסביב לעולם / רגינה קורן
הלב מתמלא במגוון טעמים / יולי וטמיר קירה
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.