יריד פסיכולוגיה עברית

הדף המפוכח / אדיר כהן

מחיר קטלוגי: 78.00 ₪
מחיר: 49.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אמציה - הוצאת ספרים
טלפון: 052-8087052 (אמציה כהן)
דמי טיפול ומשלוח: 25 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: באמצעות צ'יטה לנקודת מסירה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
הדף המפוכח / אדיר כהן

הדף המפוכח / אדיר כהן

השימוש בכתיבה בתהליך התראפויטי זוכה בשנים האחרונות להתייחסות מיוחדת בחוגי הפסיכולוגים, התראפיסטים, היועצים והמחנכים, המציינים את החשיבות המרובה של המבע בכתב הן בתהליך הטיפולי והחינוכי והן בפגישה של האדם עם עצמו.

לכתיבה יש ערך טיפולי רב בהיותה כשלעצמה פועלת במישרין על הנפש ומעניקה סדר לכוחותיה על - ידי מעשה היצירה שבה; פורקן ללחצים, פחדים, מועקות ומצוקות על - ידי עצם הביטוי המשחרר שלה; תובנה עצמית, הארה רב - כיוונית של הבעיות וייעוץ עצמי על - ידי השיח הפנימי המתקיים בה; ומעל הכל - תקשורת טובה יותר של הכותב עם עצמו ועם זולתו.

בספר שלפנינו, שהוא הראשון מסוגו בספרות הפסיכולוגית והיצירתית בעברית, ארבעה חלקים. הראשון מוקדש למיכלול ההבטים של הכתיבה, החל בפתיחת התהליך של הכתיבה המשחררת, דרך האמצעים לעורר את הכתיבה, לטפח את הביטוי הנועז, לפתח את הדו - שיח של הכותב עם נפשו, להפעיל את הדמיון במסע הנפשי ולעסוק בכתיבה יצירתית של הסיפור האישי. החלק השני מוקדש כולו לכתיבה ומקומה בתראפיה הלכה למעשה, כשהוא עוסק בהבטים השונים של הכתיבה בהתמודדות עם כאב ואובדן; מעברים בחיים; בדידות וקשיים חברתיים; קשיים זוגיים ומשפחתיים; דימוי עצמי נמוך; יחסי הורים ילדים; מהלה; נטיות אובדניות וכדומה. החלק השלישי מוקדש לתרגילים ולהפעלות בכתיבה טיפולית ויצירתית לילדים. החלק הרביעי מתמקד במיגוון רחב של הצעות והנחיות לכתיבה בעלת חשיבות טיפולית, משחררת ואוטותראפית.

הספר מציע לקורא כלי עשיר, עיוני ומעשי גם יחד, לטיפול דרך הכתיבה ולפתיחת מסע להכרת עצמו ולפגישה יצירתית עם העולם.

המחבר, פרופ' אדיר כהן, ממטפחי הביבליותראפיה והכתיבהתראפיה בישראל ובעולם, עומד בראש לימודי החינוך והטיפול בעזרת יצירה והבעה באוניברסיטת חיפה, מכהן כראש המרכז לספרות ילדים והקתדרה לחינוך ולחברה, מחברם של ספרים רבים בתחומי הביבליותראפיה, החינוך, הכתיבה היצירתית וספרות הילדים.

 

 

מבצע בדוכן הספרים של אמציה (עד סוף חודש יולי או עד גמר המלאי)

למזמינים בסכום שמעל 100 ₪ יתאפשר לרכוש את הספר:

 "אלף הפנים של האני"  ב-50% הנחה ב- 44.50 ₪ במקום 89 ש"ח

 

הדף המפוכח / אדיר כהן
מחיר קטלוגי: 78.00 ₪
מחיר: 49.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אמציה - הוצאת ספרים

לישון עם כיפה אדומה לקום עם שלושה חזירונים קטנים / אדיר כהן
לכשף את הנשמה - סוד הקסם האינדיאני / אדיר כהן
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.