יריד פסיכולוגיה עברית

מציאות פנטסטית - הדרכה יצירתית בתרפיה מאת: מולי להד

מחיר קטלוגי: 99.00 ₪
מחיר: 85.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכון נורד
טלפון: 04-9931519 (רונית שלו)
דמי טיפול ומשלוח: 30 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: בדואר רשום או שליח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
מציאות פנטסטית - הדרכה יצירתית בתרפיה  מאת: מולי להד

מציאות פנטסטית - הדרכה יצירתית בתרפיה מאת: מולי להד

הספר "מציאות פנטסטית – הדרכה יצירתית בתרפיה", פותח בפנינו את הדלת לעולם הקסום של "המציאות הפנטסטית" ומביא אותה למרחב ההדרכה, לפיתוח דרכים חדשות, מגרות ומפתיעות כדי לחלץ את הטיפול התקוע תוך התמקדות במיומנויות האישיות והמקצועיות של המטפל. "המציאות הפנטסטית" היא הקשר בין היכולת האינסופית של הדמיון היצירתי לברוא תמונת עולם רצויה או נדרשת לבין הפעילות לפתרון בעיות במציאות במרחב המשותף של הטיפול או של ההדרכה. ספר זה מציג דרכים רבות ומגונות בהן המדריך מציע למודרך, ובעקבותיו המטפל מציע למטופל, להרשות לדמיון לפרוץ לתוך חיי המציאות, להיות לרגע המציאות עצמה.

לספר "מציאות פנטסטית – הדרכה יצירתית בתרפיה", עשרה פרקים, המציגים את התיאוריה והפרקטיקה של החשיבה היצירתית בתרפיה בליווי דוגמאות רבות. הספר מביא לקורא בצורה בהירה את תמציתה של תורת החוסן הנפשי ואת מודל החוסן הרב מימדי - גש"ר מאח"ד. הספר מעשיר את המטפלים והמדריכים במגוון רב של שיטות טיפול והדרכה, המפעילות במשולב את ההמיספרה הימנית והשמאלית של המוח – את התחום האינטואיטיבי/יצירתי והלוגי/ הגיוני. הוא מעודד את השימוש במטפורות, דמויות וסיפורים, המעניקים ידע ושיפור ההבנה של התהליך התרפויטי ותומכים במטפל ובמדריך בעבודתם. טכניקות אלו כוללות שימוש דרמטי בסיפורים ובסרטים, הזמנת הדמיון לפריצת דרכים חדשות בטיפול, התנסות בעיבוד התהליך הטיפולי באמצעים לא מילוליים כגון פיסול בגוף ובאביזרים, ציור ושימוש בצבעים וצורות. הדוגמאות הרבות המופיעות בספר מספקות הארה פנימית לתהליכים האישים והמקצועיים העוברים על המטפלים בעבודתם.

פרופ’ מולי להד, מייסד ומנהל המכון לדרמה-תרפיה במכללה האקדמית תל-חי, מנהל המרכז לפיתוח משאבי התמודדות בקרית שמונה, מומחה בהתערבות במצבי לחץ ומשבר ובטיפול בטראומה אישית וקהילתית בארץ ובעולם. במשך יותר מעשרים וחמש שנה הוא מייעץ ומדריך מטפלים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, רופאים, אחיות, מטפלים באמנות, ומטפלים קהילתיים. חתן פרסים יוקרתיים בתחום הטיפול וההתערבות במשבר, ביניהם פרס הסתדרות הפסיכולוגים בישראל.

http://www.hebpsy.net/articles.asp?id=639

מציאות פנטסטית - הדרכה יצירתית בתרפיה מאת: מולי להד
מחיר קטלוגי: 99.00 ₪
מחיר: 85.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכון נורד

קלפי פרסוניטה - PERSONITA - מכון נורד טבעון
פיות ומכשפות  -  אמתי מגד
הורות - יומן יצירתי מאת לוצ'יה קפצ'יונה
משפחה כן בוחרים מאת אמתי מגד
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.