יריד פסיכולוגיה עברית

בגוף הטיפול / רונית דר שלו

מחיר קטלוגי: 129.00 ₪
מחיר: 100.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
בגוף הטיפול / רונית דר שלו

בגוף הטיפול / רונית דר שלו

פסיכותרפיה המשלבת גוף, נפש ורוח הינה שפה טיפולית אינטגרטיבית, שהתפתחה מתוך גישות טיפול שונות, הפסיכותרפיה הדינמית, הפסיכותרפיה ההומניסטית, הפסיכותרפיה הגופנית והפסיכולוגיה הטראנס פרסונלית. מתוך הישענות על גופי ידע קיימים לצד התנסות וחקירה משותפות, ומתוך מרחב למידה משותף של מורים ותלמידים במרכז שילוב — בית הספר לפסיכותרפיה גופנית נפשית מבוססת מיינדפולנס שעורכי הספר באים בשעריו, נוצרו תנועות חדשות, שבילים חדשים ללכת בהם, ושפה טיפולית שהלכה והתפתחה.

הספר הזה נולד מתוך חלום משותף לקבץ ידע זה, ומתוך אמונה עמוקה שידע המתהווה ומצטבר ראוי שיימסר. הכותבים והכותבות של ספר זה, הבאים מענפי טיפול שונים, פותחים את הקורא לגופי ידע ודיסציפלינות שונות שבבסיסם האמונה בשילובם של הגוף, הנפש והרוח במרחב הטיפולי. כך נפתחת מניפה רחבה ומעמיקה של גופי ידע מבוססים שונים, נוצר דיאלוג ומתהווה אפשרות ליצירת גשרים ונקודות ממשק בין העולמות השונים והגישות השונות המתעניינים בחוויה הגופנית ומכירים בערכה הרב בתוך עולם הטיפול.

מכאן שספר זה כולל נקודות מבט שונות, החל מגישות דינמיות והתייחסותיות, דרך גישות המבוססות על פסיכותרפיה גופנית, וכלה במסורות המזרח וממדי הרוח. הספר כולל הקדמה מאירת עיניים של ד"ר יורי סלע, פרק פתיחה מרתק של ד"ר ניצה ירום, הפותח את השער הראשון, וחמישה שערים: הראשון עוסק בגוף והקשר הטיפולי מנקודות מבט שונות; השער השני מציג רוחב יריעה של התערבויות וגישות שונות המשלבות גוף, נפש ורוח; השער השלישי עוסק בהתערבויות המבוססות על קשיבות (מיינדפולנס) במרחב הטיפולי; השער הרביעי מביא לפתחנו נושאים של חולי, אובדן, אבל וטראומה; והשער החמישי עוסק בהדרכה בפסיכותרפיה גופנית נפשית. מתוך אמונה שצמיחה של מטפלים מבקשת מהמטפל למצוא את קולו הייחודי, את סגנונו האישי ואת האינטגרציה האישית שלו בעולמו הפנימי, הספר מזמין את הקורא לחשיבה לצד חוויה תוך כדי הקריאה, לפתיחות ולסקרנות וליצירת דיאלוג מפרה.

בגוף הטיפול / רונית דר שלו
מחיר קטלוגי: 129.00 ₪
מחיר: 100.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

להתעורר לחיים בחדר הטיפולים / תומס אוגדן
הדרך: מה שלימד הבודהה מעבר למיינדפולנס / אסף פדרמן
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.