יריד פסיכולוגיה עברית

להיות עבורך / גלית גז

מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 75.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
להיות עבורך / גלית גז

להיות עבורך / גלית גז

להיות עבורך הוא אסופת סיפורים קצרים פרי דמיונה של הכותבת, המבוססים על חלקי מקרים מחדר הטיפולים של העובדת הסוציאלית. הוא נולד במהלך המסע האישי והמקצועי שצברה לאורך שנים בתפקידה בעקבות מפגשיה של הכותבת עם נערות ונשים בעלות סיפורי חיים מורכבים ומאתגרים, ומציג מנקודת מבטה הרטרוספקטיבית של המטפלת את התהליכים הטיפוליים, שבהם הקשיים, הלבטים וההרהורים לצד האופטימיות, האומץ והתקווה של כל המעורבות בדבר.
עשרים סיפורים קצרים מעוררי מחשבה, הנקראים בנשימה אחת ומאפשרים הצצה לעולמן המטלטל של נערות ונשים בגילים שונים: נערה אובדנית; צעירה המתמודדת עם הפרעות אכילה; בחורה הנאלצת להשלים עם מחלה חשֹוכת מרפא; בחורה הנושאת בתוכה רגש אשמה על מות אִמהּ ועוד.
אסופת סיפורים מרתקת זו מיועדת לכל אדם המגלה סקרנות לעולם הטיפול, לנפש האדם ולמקרי חיים מעוררי השראה, ועשויה לשמש כלי עזר גם עבור מטפלים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגיים, אנשי חינוך והורים.

 

ד"ר גלית גז (Ph.D.)  בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית ודוקטור לפילוסופיה מטעם מבוסס CBT אוניברסיטת חיפה; בוגרת לימודי מיינדפולנס במרכז שילוב; מטפלת, מדריכה וּמרצה, מנחה סדנאות וימי עיון. עוסקת בין היתר בשילוב כלים יצירתיים בתהליכי הטיפול וההדרכה; יוצרת קלפים השלכתיים - "קלפי להבה" ו"קלפי מים"; כותבת הספר מילות הנפש. 
להיות עבורך הוא ספרה השני של גלית גז, ומאפשר הצצה לחדר הטיפולים של עובדת סוציאלית.

להיות עבורך / גלית גז
מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 75.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

קוצים ותורמוסים / סוניה לוינגר
אהבת שרה / יואל דרוקר
תשע בכיכר / דליה גבריאלי נורי
קורדליה חד קרן / רויטל משעלי
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.