יריד פסיכולוגיה עברית

אל הארץ אשר אראך / זיו בר

מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 75.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
אל הארץ אשר אראך / זיו בר

אל הארץ אשר אראך / זיו בר

אל תפחד מהכאב. הוא חלק מתהליך הכרחי של גדילה, צמיחה ומעבר למדרגה הבאה. גם אם הוא נמשך ונראה לך שהוא 'מדמם'. גם ה'דימום' הוא הכרחי כדי להוציא את הרעלים החוצה. להתנקות. להזדכך. הזמן, התובנות שלך והחוזק שלך יעצרו את הדימום וירפאו את הכאב. לא תקבל להתמודד עם משהו מעבר לכוחותיך. היקום מדויק. במילימטרים. אין שום מצב שנקרה בדרכך ואיננו מטרתי, מקדם ומעצים. ואז, כשהכול מאחוריך, תוכל להרים את הראש, לחייך ולשחרר את המצב כחלק מהעבר"

 

זיו בר 1962 – אמן הגיטרה הקלאסית ומנטור רוחני מביא בגילוי לב ובפשטות את סיפור מסעו הפנימי של איסר בחקירתו את העולם הפיזי, הנפשי, הרגשי והרוחני. דרך תחומי התמחות שונים ומעמיקים – רפלקסולוגיה, קבלה, אימון והו'אופונופונו – הוא מתאר בהרחבה את הבנת הגוף-נפש, לימוד חוכמת הקבלה העתיקה של העם היהודי ומושגיה הבסיסיים, פורש את ארגז הכלים האמוני בשתי אסכולות שונות, ומשלים את המסע עם הפתרון הפרקטי בלקיחת אחריות וניקוי כל הזיכרונות המיותרים, המעכבים והתוקעים את האדם בהתקדמותו האישית. 
כל התחומים שמובאים בספר הם חלקי זמן נרחבים שדרכם עברו חייו של איסר. מלבד התחומים האלה התנסה איסר בתחומים רבים ונוספים (כמו הילינג, כירולוגיה, אירידולוגיה, משחקי חשיבה, ניהול רגשות, הנחיית קבוצות ועוד) כחלק מסקרנות, שאיפה לתובנות ולצמיחה, אך ארבעת התחומים האלה היוו את מרכז חייו לכל אורך השנים. כל תחום הגיע כציון דרך בתוך המסע הצבעוני, המורכב והמרגש שעבר. 
אומנם שפת הכתיבה כיום מעורבבת מכמה תחומים, וכאשר שפתו של תחום אחד נוגעת בתחום אחר היא יכולה לבלבל בהיסח הדעת. הכוונה נשארה תמיד להיצמד לשורשי הנושאים ולהביא את מהותם ברמת דיוקם הגבוהה ביותר, מבלי לוותר על פשטותם.


שלמות והשלמה, להחליט, לעשות, לומר תודה על כל יום, לסלוח ולאהוב. לעסוק במה שליבכם חפץ אך לא לשכוח ליהנות מהדרך

אל הארץ אשר אראך / זיו בר
מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 75.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

להקשיב לעיניים / ענת אקסלרוד
הוויה / מוטי הובר
נועם ועוגת ההרפתקאות / הודיה דמרי
הגוזננים - מילי מרבת הרגליים /גולן זוהר
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.