יריד פסיכולוגיה עברית

המנהל כמאמן / אורי שירן

מחיר קטלוגי: 82.00 ₪
מחיר: 73.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
המנהל כמאמן / אורי שירן

המנהל כמאמן / אורי שירן

לפניכם מדריך למנהל הצעיר בתחילת דרכו או בתפקיד ניהולי ראשון. המנהל כמאמן משמש כלי עזר מצוין לקבלת תמונה מקיפה בצורה מרוכזת ותמציתית על כל תחומי האחריות, העשייה והחשיבה שכל מנהל נזקק להם, בעיקר בתפקידים ראשונים כאשר עדיין הוא חסר הידע והניסיון הנדרשים לשחות בים המורכבויות של הניהול והמנהיגות המודרנית.

הספר סוקר את הנושאים המרכזיים של תחומי הניהול המעשי כמו כניסה לתפקיד חדש, ערכים נדרשים למנהיגות ראויה, ניהול מעשי ומנהיגות ומה שביניהם, ההון האנושי וההתמודדות עימו וכל הקשור במרחב המיוחד שבין אימון לניהול.

בספר תמצאו מידע תאורטי רב הנשען על כשמונים פריטי ביבליוגרפיה ממיטב ספרי הניהול המובילים בתחום, המוגש באופן בהיר, נגיש ושופע טיפים למניעת טעויות ועוגמת נפש.

אורי שירן מתגורר ביישוב שלומי שבצפון, בעל תואר ראשון במדע המדינה ומזרחנות ותואר שני במנהל, התמחות בניהול בתי מלון. שירן עוסק כשלושים שנה בתפקידי ניהול בכירים במלונאות ודיור מוגן, והעשיר את עצמו בתוכניות ניהול משאבי אנוש, ניהול ושיווק, הכשרת דירקטורים ועוד.

ספר הביכורים שלו לילדים וירוס הדמוקרטיה עוסק בתקופת משבר הקורונה ומערכות הבחירות התכופות במהלכו וזכה להצלחה רבה. זהו ספרו השני.

המנהל כמאמן / אורי שירן
מחיר קטלוגי: 82.00 ₪
מחיר: 73.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

רווח לפני הכול / מייק מיקאלוויץ
התיקון של יויו / גלית והב-אריאל
מאיה והאמבטיה / צביקה גנדלמן
ארמון האצבעות / ורדה רז דה-מירנדה
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.