יריד פסיכולוגיה עברית

דיאלוג ואהבה בקשר זוגי - קורס מלא 15 שעות

מחיר קטלוגי: 580.00 ₪
מחיר: 420.00 ₪

המוצר אזל

המוכר: ד"ר עודד מבורך
טלפון: 0525220999 (ד"ר עודד מבורך)
אופן משלוח: אונליין
זמן אספקה: עד 1 ימי עסקים
דיאלוג ואהבה בקשר זוגי - קורס מלא 15 שעות

דיאלוג ואהבה בקשר זוגי - קורס מלא 15 שעות

אני מזמין אותכם לקורס אינטרנטי “דיאלוג ואהבה בקשר זוגי”. בקורס אני מציג גישה חדשנית שמסייעת לבני הזוג להיחלץ המעמדה קורבנית של סובלים ומאשימים. מכווינה כל אחד לשנות הרגלים של תוקפנות ישירה ועקיפה. לזהות את חלקם ביצירת הבעיות הזוגיות ומזמינה את בני הזוג להשתנות. בעיני קשר זוגי משפיע על מרבית מישורי החיים שלנו והוא יכול להיות מקור לאושר או לסבל רב. ההבדל העיקרי טמון בתפיסת הבן או בת הזוג כיריבים אותם יש לשנות או שותפים שבזכותם ניתן להשתנות. אני מאמין ששינויים אישיים ואישיותיים הם עדות לחיים עשירים ומגוונים במאה העשרים ואחת. במקום להתקבע בערכים ואידאולוגיה, בצדק ומוסר ואמונות נוקשות באמת אובייקטיבית ובסיפור שכל אחד מבני הזוג מספר לעצמו, אני מציע התמסרות לשינוי בזכות בן בת הזוג. בכך הם יכולים  כזוג וגם כל אחד בנפרד לצמוח למקומות אותם לא שיערו כאפשריים. ההתחדשות וההשתנות של כל אחד מבני הזוג מעוררת קירבה, אינטימיות, מיניות, רומנטיקה והתרגשות  שהם מרכזיים לשמירת קשר זוגי חיי ורענן למשך שנים.

הקורס בנוי מ- 16 מפגשים הכוללים הרצאות והסברים, דוגמאות והדגמות עם שחקנים ומציע דרכים מעשיות לשיפור הקשר. הוא נמשך כ-15 שעות הנדרשות כדי להטמיע את רוח השינוי.

הקורס מיועד לכל מי שרוצה לשפר את הקשר הזוגי בעצמו או בשיתוף בת או בן הזוג. מיועד גם מטפלים בזוגות מכל האסכולות המבקשים להרחיב ולהעמיק את גישתם ולכל המתעניינים.

דיאלוג ואהבה בקשר זוגי - קורס מלא 15 שעות
מחיר קטלוגי: 580.00 ₪
מחיר: 420.00 ₪

המוצר אזל

Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.