יריד פסיכולוגיה עברית

הפרדוקס של קבוצות אינטרנט - לבד בנוכחותם של אחרים וירטואליים - ד"ר חיים וינברג

מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אמציה - הוצאת ספרים
טלפון: 052-8087052 (אמציה כהן)
דמי טיפול ומשלוח: 25 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: באמצעות צ'יטה לנקודת מסירה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
הפרדוקס של קבוצות אינטרנט - לבד בנוכחותם של אחרים וירטואליים - ד"ר חיים וינברג

הפרדוקס של קבוצות אינטרנט - לבד בנוכחותם של אחרים וירטואליים - ד"ר חיים וינברג

האינטרנט הוא מרחב פוטנציאלי אינסופי, עצום, מפתיע ואחר, ולמרות שהוא קיים כמעט שלושה עשורים, רב הנסתר בו על הגלוי. הוא מגרש המשחקים האולטימטיבי שבו אנשים יכולים לעבד, בדרכים יצירתיות, סוגיות אנושיות בסיסיות שנחשבו עד כה אמתיות אבסולוטיות, אבל לפתע נפתחו לפרשנויות חדשות. התפנית בהבנת סוגיות אלה מצריכה הגדורת חדשות למושגים ישנים. האם יש בכך איום על תפישת האנושות שלפיה חיינו עד היום, או האם פתיחה של עולם שלם של הזדמנויות חדשות?
לאורך כל הספר, ד"ר חיים וינברג מזהה וחוקר דילמות ופרדוקסים שנולדו והתפתחו במרחב הסייבר, ואת הצרכים האנושיים הקונפליקטואליים המתלווים אליהם. לאט ובהדרגה, נדבך אחר נדבך, נפתח המרחב הוירטואלי לפני הקורא כניצן שנפתח לפרח. עלה אחר עלה, תובנה אחר תובנה, מציג ד"ר וינברג את הפתרונות הייחודיים שמאפשר האינטרנט, השונים בתכלית השינוי מהפתרונות שאנו מכירים מעולם הפנים-אל-פנים. את כל אלו הוא מתרגם להבנה חדשה וחדשנית של קבוצות - דינאמיקה, תפקידי המנחה, ציפיות, קשרים ומסגרות. הוא מתרגם מושגים מעולם הפנים-אל-פנים למקביליהם במרחב הסייבר, ומסביר אותם לעומק, כמו למשל רמת מחוייבות, אינטימיות מול e-נטימיות, עצמי יחידני מול ריבוי מצבי עצמי, וגודל של קבוצה. הוא טובע במושגים חדשים כמו למשל, 'אנחנוניות', 'אניות' ו'ביניות' ומנתח לעומק את תרבות האינטרנט: כיצד היא משיקה לתרבות הפנים-אל-פנים? כיצד היא שונה ממנה? האם היא מתנגשת או משלימה? מה זה אומר עלינו כיחידים? כקבוצות?
ספר זה הוא אוצר בלום למטפלים וללא מטפלים, שהאינטרנט מרתק אותם. במיוחד, הוא צעד ראשון וחיוני לכל אדם שמנחה, או שואף להנחות, קבוצות באינטרנט. בין שמדובר בקבוצות בעלות אופי מקצועי, טיפולי או חברתי, קריאה בספר זה תפתח בפניכם מודעות חדשה לדינאמיקות ולתכונות הייחודיות של המציאות הוירטואלית, באופן שיעניק לכם תובנות ויחבר אתכם לעולם הסייבר מתוך הבנת עומק, ראיית רוחב, ויצירתיות הנובעת מהכרה מלאה יותר בפוטנציאל האדיר הטמון בו בהווה ובעתיד. 

ד"ר חיים וינברג הוא פסיכולוג קליני מורשה בישראל ובקליפורניה שבארה"ב, שם הוא מתגורר מאז שנת 2006. הוא אנליטיקאי קבוצתי ומטפל קבוצתי מוסמך עם נסיון של למעלה מ-35 שנה כפסיכולוג קליני המטפל ביחידים, זוגות, משפחות וקבוצות, כמו גם מדריך ומלווה לפסיכולוגים בתחילת דרכם ולמתמחים. 
הוא מנהל תוכנית דוקטוראט בינלאומית בפסיכולוגיה עם דגש על טיפול קבוצתי בשילוב למידה מרחוק, בחסות בית הספר המקצועי לפסיכולוגיה סקרמנטו. 
מאז 1995 הוא מנהל פורום בינלאומי לטיפול קבוצתי ואת הפורום הישראלי להנחיה ולטיפול קבוצתי. הוא פירסם ספרים ומאמרים מקצועיים רבים בארץ ובעולם.

בין פירסומיו הוא עורך שותף של סידרה של ספרים על הלא מודע החברתי ששנים מהם כבר תורגמו לעברית, ערך במשותף ספר על הקבוצה הגדולה, וכתב במשותף ספר על מעשיות עם והלא מודע החברתי.

 

הפרדוקס של קבוצות אינטרנט - לבד בנוכחותם של אחרים וירטואליים - ד"ר חיים וינברג
מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אמציה - הוצאת ספרים

ימים של אור וצל
אילמות סלקטיבית / רות פרדניק, יואל אליצור
לחבר חלומות ומציאות יחדיו - על החיים הטובים מאת: פרופ. אדיר כהן
קפה ושיר / פרופ. אדיר כהן
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.