יריד פסיכולוגיה עברית

הדרך שלך ממחלה להחלמה / רוני רגב

מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 88.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
הדרך שלך ממחלה להחלמה / רוני רגב

הדרך שלך ממחלה להחלמה / רוני רגב

ספר זה הוא לקט של מיטב המטפלים בתחום הרפואה המשלימה, 26 במספר, בעלי ניסיון בליווי חולי סרטן, שחברו יחד להפקת מדריך להחלמה ולחיים בריאים.
בספר מגוון אפשרויות וגישות לסיוע בהחלמה מסרטן. על הקורא לבחור בעצמו את המתאים לו תוך לקיחת אחריות על חייו ועל בריאותו, כי רק האדם עצמו יכול להביא לריפוי מלא, ולכל אחד המסע שלו.

 

ד“ר אבינועם ברלב:
את רוני רגב הכרתי בתקופת מחלתה, ועקבתי בהתפעלות אחר הדרך שבה הלכה עד החלמתה, גם כאשר הגידולים שבגופה המשיכו להופיע במשך 4 שנים. התהליך שרוני עברה הוא מקור לתקווה עבור כל מי שמתמודד עם מחלת הסרטן. כרופא ראיתי בסיפור החלמתה השראה. כיום ידוע שיש בכוחה של מערכת חיסונית חזקה ובריאה להתגבר על לא מעט מחלות. ספר זה הוא פריצת דרך לטיפול, הדוגל בחיזוק המערכת החיסונית, והוא חשוב מאין כמוהו.

 

פרופ' חיים גמליאל:
בעידן שלנו, שבו שולטות מחלות ניווניות חריפות וכרוניות, אנו עדים לפגיעה קשה ומתמשכת באנושות ממחלות אלו, ואט-אט מתבהרת ההכרה שאדם חייב לקחת אחריות על גופו ועל פנימיותו כמכלול אחד. ערכים כגון איזון מערכות הגוף על-ידי תזונה נכונה ותוספי תזונה; ניקוי נפשי ואנרגטי ממטענים שליליים; וחיבור לאמונה הפשוטה בכוחות רוחניים מרפאים, נבדקים כדרך לריפוי עמוק, ראוי ותכליתי. בספר זה ליקטה רוני רגב מגוון רחב של שיטות משלימות ואינטגרטיביות לטיפול במחלת הסרטן ולחקירת המסרים, הנשלחים אל האדם דרך המחלה על הצורך בשינוי ובצמיחה.

 

שרון צור RNa ,ND — נטורופת:
לרפואה הטבעית כלים רבים ומגוונים יותר מאשר לרפואה הקונבנציונאלית. הם אינם מחלישים או פוגעים בתפקודים החיוניים של הגוף, אלא מחזקים ומעצימים את יכולות הריפוי שלו. כיום, כשהרפואה הטבעית נחקרת יותר ויותר, מתועדת ומיושמת, שילוב של רפואה טבעית וקונבנציונאלית יכול ליצור רפואה שלמה. כמורה נבוכים מאפשר הספר לקורא להכיר ולהבין שיטות וגישות שונות לטיפול ולמניעה של סרטן.

 

אמירה מורג, עורכת הספר:
יש ספרים שהם חובה בכל בית, וספר זה הוא אחד מהם. אל תיתנו לכותרת להטעות אתכם. הספר אינו מיועד רק לחולי סרטן, גם לא מיועד לאנשים חולים בלבד אלא הוא מיועד לכל מי שרוצה לשמור על בריאותו ולחיות חיים טובים, בריאים ושלמים, גם פיזית וגם נפשית.

הדרך שלך ממחלה להחלמה / רוני רגב
מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 88.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

בריאות מותאמת אישית / ד"ר ליאת אדרי
אל תקראי לי מטאטא / רויטל אברהם
חוצב את ערוצו לאט / רותי דפנה
הסוד של רון / שני ברנס
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.