יריד פסיכולוגיה עברית

הסוד ושברו: סוגיות בגילוי עריות/זליגמן, סלומון

מחיר קטלוגי: 108.00 ₪
מחיר: 95.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
הסוד ושברו: סוגיות בגילוי עריות/זליגמן, סלומון

הסוד ושברו: סוגיות בגילוי עריות/זליגמן, סלומון

גילוי עריות הוא סוג של אונס, אונס בתוך המשפחה. אך בניגוד לאונס בידי אדם זר, הפגיעה המינית בגילוי עריות מתאפשרת לא רק באמצעות הפעלת כוח, אלא גם בזכות הסמכות והאמון הנתונים בידי הפוגע, ובשל חוסר האונים של הילד או ילדה. בגידה זו היא בסיס לטראומת גילוי עריות, פגיעה ללא גבולות של זמן שהדהודיה נמשכים גם בבגרותם של הקורבנות, ואותותיה ניכרים בתחומים רבים של חייהם.
גילוי עריות הוא אומנם הטראומה של היחיד אך מתרחש בתוך הקשר תרבותי, חברתי, פוליטי ופסיכיאטרי. אין הוא רק ביטוי לפתולוגיה של היחיד או אף של משפחה, אלא מסמן פגימות במבנה החברתי והתרבותי. לכן, מלאכת הטיפול בטראומת גילוי העריות אינה נותנת רק בידיה של הנפגעת ואינה צריכה להתמקד אך ורק בה. הבנת גילוי העריות כתופעה מורכבת, הופכת את מלאכת הטיפול בה למשימה חברתית.
הספר הסוד ושברו מציג גישות עדכניות להבנה ולטיפול במי שנפגעו בילדותם מגילוי עריות. ביצירתו חברו לנפגעים חוקרים ומטפלים מתחומי הפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, רפואה ומשפט. הספר פונה לאנשי מקצוע בתחומים שונים, ולכל מי שמבקש להבין ולהתמודד עם בעיית גילוי העריות בהקשר הפסיכולוגי, החברתי.
פרופ’ זהבה סולומון – חוקרת שזכתה להכרה בינלאומית על תרומתה והישגיה המדעיים יוצאי הדופן בחקר הטראומה הנפשית. מייסדת ועומדת בראש "מרכז אדלר לחקר שלום הילד ורווחתו" באוניברסיטת תל אביב.
ד"ר צביה זליגמן – פסיכולוגית קלינית בכירה, מייסדת ומנהלת של היחידה לטיפול בנשים וגברים שנפגעו בילדותם מטראומה מינית, במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי. מטפלת, מדריכה מטפלים, מנחה צוותי טיפול, מרצה ועושקת במחקר בתחום.

הסוד ושברו: סוגיות בגילוי עריות/זליגמן, סלומון
מחיר קטלוגי: 108.00 ₪
מחיר: 95.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

המשחק - מבט מהפסיכואנליזה וממקום אחר/פרוני
הנחייה בקבוצה/מקמאנוס
העברית בלקט - 2 חלקים/נוהא חמאד
הערכה אובדנות בקרב בני נוער בקהילה/יזהר שער
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.