יריד פסיכולוגיה עברית

טכניקות טיפול קוגניטיביות בילדים ומתבגרים-כלי טיפול מתקדמים/פרידברג,מקלור,גרסיה

מחיר קטלוגי: 148.00 ₪
מחיר: 119.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
טכניקות טיפול קוגניטיביות בילדים ומתבגרים-כלי טיפול מתקדמים/פרידברג,מקלור,גרסיה

טכניקות טיפול קוגניטיביות בילדים ומתבגרים-כלי טיפול מתקדמים/פרידברג,מקלור,גרסיה

מגוון התערבויות ופעילויות מתקדמות ושימושיות, מאורגנות על-פי גישה מודולארית, שנועדו להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי של פסיכותרפיסטים המטפלים בילדים ובנוער שכבר מיומנים ביסודות הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי. מטרת הספר לספק לקלינאים אסטרטגיות יצירתיות ומעשיות שיסייעו להם להתמודד עם בעיות ואתגרים העולים בטיפול, לבסס קשר טיפולי עם מטופלים "קשים" ולהגביר את מעורבותם בטיפול, ולהתמקד במיומנויות קוגניטיביות והתנהגותיות ספציפיות.

בפרקים הראשונים המלצות מועילות בנושאי המשגת מקרה, הערכה ואבחון. ליבת הספר מוקדשת להתערבויות חדשניות שעוצבו במיוחד לטיפול בילדים ובמתבגרים ומתמקדות במטרות טיפוליות שונות. תמצאו כאן פרקים בנושא טכניקות פסיכו-חינוכיות, התערבויות התנהגותיות, הבנייה קוגניטיבית, ניתוח רציונאלי וחשיפה. בכל פרק, או מודולה, ימצאו הקוראים מגוון התערבויות מהן יוכלו לבחור בהתאם לגילו של המטופל, לרמתו ההתפתחותית, לבעיותיו העולות בטיפול, לתחומי עניינו ולכישוריו. רוב ההתערבויות מתאימות הן לטיפול פרטני הן לפורמט משפחתי או קבוצתי. המחברים כוללים הוראות מפורטות ליישום כל טכניקה, שלב אחר שלב, ומדגימים אותן באמצעות סיפורים מניסיונם הקליני ותמלילים מפגישות טיפוליות. בנוסף תמצאו בספר זה יותר מ-30 טפסים שתוכלו לצלם ולהשתמש בהם במסגרת הטיפול.

ספר זה מתבסס על מחקרים אמפיריים, אך שואב מניסיונם הקליני העשיר של מחבריו. זהו מקור שלא יסולא בפז לידע מקצועי עבור קלינאים העובדים עם ילדים ועם ומתבגרים – ובהם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים – ויכול לתרום רבות גם לסטודנטים לתארים גבוהים בתחום הקליני.

ד"ר רוברט ד. פרידברג, PhDABPP, הוא הוא פסיכולוג קליני, פרופסור חבר במחלקה לפסיכיאטריה, מנהל הקליניקה לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי בילדים ובבני נוער, ומנהל תכנית המלגות להשתלמות בתר-דוקטורטית במרכז הרפואי ע"ש מילטון ס. הרשי, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת פנסילבניה.

ד"ר ג'סיקה מ. מקלור, PsyD, היא פסיכולוגית קלינית במרכז הרפואי לילדים בסינסינטי.

ד"ר ג'ולין הילוויג גרסיה, MD, מסיימת בימים אלה התמחות בפסיכיאטריה במרכז הרפואי ע"ש מילטון ס. הרשי, בית הספר לרפואה, אוניברסיטת פנסילבניה, והשלימה לימודי מלגה בתחום הפסיכיאטריה של הילד והמתבגר.

טכניקות טיפול קוגניטיביות בילדים ומתבגרים-כלי טיפול מתקדמים/פרידברג,מקלור,גרסיה
מחיר קטלוגי: 148.00 ₪
מחיר: 119.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

התמודדות עם הפרעת אישיות גבולית - להיאבק, להבין, להצליח/קולין א' וורנר
עדיין לא מאוחר מדי - פסיכותרפיה והזדקנות / אן אורבך
משחקי דמיון של ילדים-ביקור בארץ הפלאות/שלמה אריאל
טיפול קוגנטיבי התנהגותי: מבוא לשיטה, כלים למטפלים ועוד/ג'ודית ס.בק
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.