יריד פסיכולוגיה עברית

כתבים נבחרים ב'/מלאני קליין

מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 84.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6990354, 052-6866377 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 23 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה או עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
כתבים נבחרים ב'/מלאני קליין

כתבים נבחרים ב'/מלאני קליין

שלושה עשר המאמרים המובאים באסופה זו מהווים בהרחבה והשלמה לכרך הראשון "מלאני קליין-כתבים נבחרים". המאמרים מספקים הזדמנות נוספת להיכנס לעולמה המרתק של קליין, היכן שמתנסחות באופן חלוצי ועשיר, ומתוך אינטואיציות חריפות ביותר, תצפיותיה ומסקנותיה, הנובעות ישירות מהתנסויותיה בפסיכואנליזה עם ילדים ומבוגרים. המשגותיה בדבר נפש האדם המתהווה בינקות שינו את פני הפסיכואנליזה בלי הכר, הן בקרב ממשיכי דרכה והן בקרב מתנגדיה.

חווית הקריאה בקליין כמו מטילה את הקוראים במערבולת שוצפת של רגשות, פנטסיות ומערכות יחסים. במקביל, על הקוראים להתמודד עם האופי התמציתי, הנוקב וחסר הפשרות המאפיין את החיפוש המתמיד של קליין אחר האמת הפנימית והקלינית. על מנת לסייע במעשה הקריאה פותח הספר מבוא המקיף את ארבעת הצירים המרכזיים בחשיבה ובפרקטיקה הקלייניאנית: ציר ההתפתחות, ציר החרדה, ציר הפנטסיה הלא מודעת וציר ההעברה. כמו כן מתלווה כל מאמר במבוא קצר, המשרטט את ההקשר ההיסטורי ואת הרקע התיאורטי לכתיבתו ומחדד את עיקרי הרעיונות המובאים בו.

המאמרים בספר ממחשים את החדשנות שבחשיבתה של קליין אודות טיפול במשחק וההתפתחות המוקדמת, שמתוכה נבעו שפע מושגים ויישומים פסיכואנליטיים הנוגעים להתפתחות העולם הפנימי ויחסי האובייקט, למרכזיות האם בהתפתחות הנפשית, לתהליכים של חשיבה ושל הסלמה, להפרעות התפתחותיות מוקדמות, לפסיכולוגיה של המבוגר, להבנת הפסיכוזות ולטיפול בהן, וליחסיו של האדם עם עצמו ועם עולמו.

כתבים נבחרים ב'/מלאני קליין
מחיר קטלוגי: 98.00 ₪
מחיר: 84.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

העץ- קלפים טיפוליים/ליאורה סוטו
שדונים של נסיכים/דורית גונן גיטליס
משחקי זיכרון- במסגרת טיפול קבוצתי/רובין דיינס
אפקט האחים-מה היחסים בין אחים ואחיות מגלים עלינו/ג'פרי קלוגר
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.