יריד פסיכולוגיה עברית

פורמטרזיה / דורון הרצליך

מחיר קטלוגי: 89.00 ₪
מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: אוריון הוצאת ספרים
טלפון: 03-5030822 (ענת גרנות)
דמי טיפול ומשלוח: 20 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: לנקודת מסירה קרובה או משלוח עד הבית בתוספת תשלום
זמן אספקה: עד 10 ימי עסקים
פורמטרזיה / דורון הרצליך

פורמטרזיה / דורון הרצליך

הספר עוזר להבין ולעבור בהצלחה את ההתמודדות עם מבחנים קשים בכל תחומי החיים, המעכבים את הפרנסה, ומהווה קרש קפיצה לאנשים הרוצים להיות מכוונים ואמיתיים. מתוך ניסיוני, כישרונותיי והידע שרכשתי במהלך חיי למדתי לכוון אנשים רבים בהתמודדות מול מבחנים בתחום הכלכלי ובחיים בכלל, והחלטתי לשתף אתכם בידע הזה, כדי לתת מתנה לכל מי שרוצה להתכוונן לאמת של עצמו. הוא מסביר ומאפשר לבחור בכל רגע בגדילה ובהכוונה מהאמת שלכם ברמה הכי מקצועית שאפשר. הספר מעניין, מרתק ומתאים לבעלי עסקים ולמי שאינו מוצא כיוון מבחינה מקצועית, ולהכוונה התנהגותית נכונה בכלל. 
 
דורון הרצליך הוא מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים, בוגר הטכניון בחיפה, מנטור להקמת עסקים וחברות, כותב ספרי הכוונה ליזמות ומרצה בנושא. דורון יזם, הקים וניהל את חברות ההייטק הבין-לאומיות: אופטיבייס, וויקון, מדייהגייט, טרייסנט, סלקס, אי.אס.קיו וננוראפ, תוך כדי פיתוח כישרונו ומומחיותו בחקר מעמיק של הסיבות הרבות המשפיעות על הצלחותיהם וכישלונותיהם של אלפי אנשים בתחום הכלכלי וכיצד לכוונם להתמודד נכון עם קשייהם אל עבר הצלחתם.

זה הוא ספרו השני של דורון הרצליך. ספרו הראשון"שורש ההצלחה הכלכלית" יצא לאור בשנת 2007 בהוצאת "אוריון" וזכה לתגובות חיוביות רבות מצד הקוראים.

פורמטרזיה / דורון הרצליך
מחיר קטלוגי: 89.00 ₪
מחיר: 79.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל אוריון הוצאת ספרים

הסוד בללמוד / שרון גייזלר
שעשוע של תרגול
המפתח להצלחת הילד / מאת כוכבה חן , מזל בוכריס
לב מלא אהבה /  סטפניה זנדברג-רובינסקי
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.