יריד פסיכולוגיה עברית

לגדל ילד עם אוטיזם-מדריך לניתוח התנהגות יישומית להורים ולמטפלים/שירה ריצ'מן

מחיר קטלוגי: 84.00 ₪
מחיר: 69.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6996938, 03-6990354 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 25 ₪
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
לגדל ילד עם אוטיזם-מדריך לניתוח התנהגות יישומית להורים ולמטפלים/שירה ריצ'מן

הספר מציג לנוגעים בדבר את שיטת ניתוח ההתנהגות היישומית (ABA-APPLIED BEHAVIOR ANALYSIS) המוכרת כדרך התערבות מוצלחת, המסייעת לילדים על רצף האוטיזם. הגישה מבוססת על מגוון דרכי התערבות, שנועדו לקדם מיומנויות בחיי היומיום ולשנות התנהגויות קשות.

בספרה "לגדל ילד עם אוטיזם" מפרטת שירה ריצ'מן את הדרכים שבהן יכולים הורים להתאים וליישם את השיטות המעשיות של ניתוח ההתנהגות היישומית בבית, כדי לקדם את מיומנויות המשחק, התקשורת, הקשר בין אחים לפיתוח העצמאות של הילד להתערבות בהעדפת יתר של מאכלים, לקידום היכולת להתלבש וליציאה לקהילה. דרך ההתערבות המעשית מסייעת לילדים עם אוטיזם לקיים יחסי גומלין מוצלחים יותר בתוך המשפחה, עם חברים ובבית הספר. הספר מציע סקירה תיאורטית, שעליה מבוססת השיטה, ורשימת מקורות להמשך הקריאה.

סגנונו של הספר בהיר ועינייני ומדגיש את היכרותה המעמיקה של המחברת עם ילדים על רצף האוטיזם. הגישה המעשית והברורה מקלה על הקריאה, ובעיקר מאפשרת להורים ולאנשי מקצוע ליישם עצות רבות בעבודה עם הילדים בבית ובקהילה.

"לגדל ילד עם אוטיזם" נכתב באנגלית ותורגם ליפנית, צ'כית, גרמנית וסינית. זהו ספר חובה למעוניינים לפתח את התקשורת וההבנה עם ילדים עם אוטיזם ואת היכולת לשפר את התפקוד היומיומי ואת חיי המשפחה של ילדים אלה. 

מחיר קטלוגי: 84.00 ₪
מחיר: 69.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

אמהות-מבט מהפסיכואנליזה וממקום אחר/אמיליה פרוני
ציורי ילדים ומשמעותם/אנג'לה אנינג וקאתי רינג
החיים במחשבה שנייה-שיחות עם נפתלי/ליאורה בר-טור
אימון (coaching) בשיטת NLP/פיל הייז
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.