יריד פסיכולוגיה עברית

אימהות ללא אם / הופ אדלמן

מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 70.00 ₪

לחצו להזמנה

המוכר: מכללון - סמינר הקיבוצים
טלפון: 03-6996938, 03-6990354 (מכללון)
דמי טיפול ומשלוח: 25 ₪ (לכל כמות של מוצרים בהזמנה)
אופן משלוח: בדואר רשום או בחברת שליחות צ'יטה המביאה את המשלוח לעסק סמוך לבית הלקוח
זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים
אימהות ללא אם / הופ אדלמן

כשהופ אדלמן סיימה את כתיבת "בנות ללא אם" היא חשבה שבזה אמרה את כל מה שהיה לה להגיד על השפעותיו ארוכות הטווח של מות האם. הספר, שראה אור בשנת 1994, נגע בליבן של נשים רבות ברחבי ארצות-הברית והיה לרב-מכר ברשימת ה'ניו-יורק טיימס'.

אדלמן, שהיתה בת שבע-עשרה כשמתה אמה, סיפרה את הסיפור הקולקטיבי של אובדן אם בכנות, באהדה ובתבונה, עד שבמהרה הפכה למומחית נודעת בתחום הזה.

כשילדה את בתה הבכורה והיתה לאם, התברר לה שהיא חוזרת לאובדנה בדרכים שלא צפתה לפני כן. אדלמן, כיום אם לשתי בנות צעירות, יצאה לגלות איך עשוי מותה של אם או נטישתה להשפיע על האופן שבו מגדלות נשים את ילדיהן. ממחקרה המקיף, שכלל גם סקר של יותר מאלף נשים, בא לעולם "אימהות ללא אם", השלב הבא, המאלף והמרגש, במסעה של האם ללא אם.

אדלמן בוחנת את הבחירות ההוריות של אימהות ללא אם, את ניצחונותיהן הלא צפויים ואת פחדיהן, החל בהחלטה הראשונית להרות, דרך ההיריון, חדר הלידה וגידול הילדים, ומסבירה כיצד חוויית האובדן משפיעה באופן ישיר על הדרכים שבהן מגדלות נשים את ילדיהן.

הספר המקיף, המועשר בקולותיהן של אימהות ללא אם ומלא תובנה מעשית ועצות מבעלי מקצוע מיומנים, מציע לאימהות ללא אם את התמיכה וההנחיה שהן רוצות וצריכות.

מחיר קטלוגי: 88.00 ₪
מחיר: 70.00 ₪

לחצו להזמנה


עוד אצל מכללון - סמינר הקיבוצים

פירוש החלום / זיגמונד פרויד
לילית אינה חוזרת / הלן שיינפלד
האם המתה-דיאלוג עם האם המתה/אנדרה גרין
דוסו- ספר א + מדל א' (הבנת האני)
Powered by w3.css

×Avatar
זכור אותי
שכחת את הסיסמא? הקלידו אימייל ולחצו כאן
הסיסמא תשלח לתיבת הדוא"ל שלך.