לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
בן וינשטיין

בן וינשטיין

בן וינשטיין

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-156979

אודות בן וינשטיין בקצרה:

הגעתי לעבוד בתחום הטיפול אחרי קריירה בתחום שונה מאוד, ומאמין בשינוי פנימי שמוביל גם לשינוי מעשי - כמו בחירה בתחום העיסוק ובאנשים שמלווים את החיים שלנו. תקופות מאתגרות שאנחנו עוברים, גם כשהן נחוות כנוראות, מאפשרות...

פניה אל בן וינשטיין

אודות בן וינשטיין

הגעתי לעבוד בתחום הטיפול אחרי קריירה בתחום שונה מאוד, ומאמין בשינוי פנימי שמוביל גם לשינוי מעשי - כמו בחירה בתחום העיסוק ובאנשים שמלווים את החיים שלנו. תקופות מאתגרות שאנחנו עוברים, גם כשהן נחוות כנוראות, מאפשרות לתהליכים של שינוי להתחיל לנוע. בין אם הקושי הוא בין-אישי, פנימי, גופני או משולב, היכולת לצמוח ממנו תלויה מאוד בנקודת המבט שלנו.

הגישה הטיפולית שלי מתמקדת במקומות שאנחנו מסיטים מהם את המבט, כי הם כואבים מדי או לא נעימים, שהם גם המקומות שיכולים לקדם אותנו לחיים מלאים יותר. התעוזה להסתכל במקומות האלו ולחקור אותם, גם אם בהתחלה הם ממש בלתי-נראים, היא זו שהופכת את הטיפול למסע שלא נשכח. הבחירה במטפל שיהיה השותף שלנו למסע הזה, היא למעשה היציאה לדרך, שתשפיע מאוד על איך נחווה את המסע וכיצד הוא יתרום לנו.

החקירה הזו שאני כותב עליה היא מבחינתי עבודה במשרה מלאה, שלא נפסקת כשאני יוצא מהקליניקה. הסקרנות הגדולה שלי לגבי עולם הנפש היא כנראה התרומה העיקרית שלי כמטפל. היא באה לידי ביטוי בכל מקום, בתור בסופר, בזמן אימון וכשאני מדבר עם אדם קרוב.

את התואר הראשון והשני שלי סיימתי במכללה האקדמית ת"א-יפו, בה השתתפתי בתכנית המצטיינים. בנוסף למדתי בחוג לקולנוע וטלויזיה באוניברסיטת ת"א.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של בן וינשטיין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי בן וינשטיין ובאחריותו/ה.