לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עדי קמחי אלימלך

עדי קמחי אלימלך

עדי קמחי אלימלך

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 30353

אודות עדי קמחי אלימלך בקצרה:

שלום, שמי עדי עובדת סוציאלית קלינית (MSW) מטפלת בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, מצטיינת דיקן אוניברסיטת חיפה. מטפלת מעל עשור. התזה שלי עוסקת בטראומה וסטרס וזכתה בפרס ע"ש רחל כץ לחדשנות מחקרית בנושאים חברתיים....

פניה אל עדי קמחי אלימלך

אודות עדי קמחי אלימלך

שלום, שמי עדי עובדת סוציאלית קלינית (MSW) מטפלת בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, מצטיינת דיקן אוניברסיטת חיפה. מטפלת מעל עשור.

התזה שלי עוסקת בטראומה וסטרס וזכתה בפרס ע"ש רחל כץ לחדשנות מחקרית בנושאים חברתיים. אני עוסקת בטיפול נפשי מעל עשור.

אני עובדת בשירות הציבורי בבית חולים פסיכיאטרי שער מנשה במחלקה סגורה ובמרפאה לבריאות הנפש עירון אשר משוייכת לבי"ח שער מנשה. מלבד עבודתי התרפויטית במטופלים, אני אחראית על תחום השיקום הפסיכיאטרי בבית החולים ומדריכת סטודנטים. 

בנוסף לעבודתי במגזר הציבורי אני מטפלת באמצעות פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, בקליניקה פרטית בנוער ומבוגרים אשר מתמודדים עם משברי החיים, קשיים בין אישיים, קשיים בהתסגלות והתמדה, טראומה, טראומה מינית, דכאון, חרדה, דלוזיות, וכל מי שסובל ומעוניין לתת פשר לסבל שלו.

מה זה להיות מטפלת בשבילי? משחר ילדותי התעניינתי בנפש האדם, תשוקה זו לא עזבה אותי מעולם. המפגש עם האדם לצורך חקירה משותפת את מכאוביו, רצונותיו, חלמותיו ותקוותיו תמיד ריגשה אותי. 

מהו הטיפול הפסיכואנליטי? הטיפול הפסיכואנליטי פותח ע"י פרויד ועם השנים המשיך להתפתח ע"י פסיכואנלטיאים נוספים. הטיפול מאפשר להגיע לתובנה לגבי קונפליקטים נפשיים והאופן בו נוצרו, מהווה בסיס לשינוי ,מאפשר קרבה לרצונותינו האמיתיים של האדם אשר  לפותים עם הצרכים והצווים החברתיים שספגנו עם השנים. הטיפול הפסיכואנליטי מאפשר לאדם לקבל את חייו ובחירותיו בהבנה וללא תחושת כליאה.

הקליניקה שלי נמצאת בישוב צורן ברחוב שקט עם חניה, ובכרכור גם כן ברחוב שקט ושפע חניה. אפשרות לטיפול מרחוק (ZOOM) ניתן ליצור קשר 0543148848    bswadi85@gmail.com

חברה באיגוד העובדים הסוציאלים

חברה בהיפ"ם- החברה לקידום אבחון טיפול ומניעה טראומה מינית

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עדי קמחי אלימלך, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עדי קמחי אלימלך ובאחריותו/ה.