לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אלי סבן

אלי סבן

אלי סבן

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-170713

אודות אלי סבן בקצרה:

פסיכולוג ומטפל פרטני, זוגי ומשפחתי. מטפל בבני נוער ומבוגרים, בזוגות ומשפחות, בהתמודדות עם קשיים אישיים, קשיים ומשברים בזוגיות או במשפחה, גירושין ועמידה בצמתי החלטה. בעל נסיון מקצועי של כ-20 שנה כפסיכולוג בעבודה...

פניה אל אלי סבן

אודות אלי סבן

פסיכולוג ומטפל פרטני, זוגי ומשפחתי. מטפל בבני נוער ומבוגרים, בזוגות ומשפחות, בהתמודדות עם קשיים אישיים, קשיים ומשברים בזוגיות או במשפחה, גירושין ועמידה בצמתי החלטה. בעל נסיון מקצועי של כ-20 שנה כפסיכולוג בעבודה פרטנית וקבוצתית.

באמצעות התייחסות מקצועית קשובה ורגישה אני מסייע ליחידים, לזוגות ולמשפחות להתמודד עם מצבי משבר וקושי. להרגיש ביטחון, לבטא ולהבין את עצמם טוב יותר ולפעול מתוך בחירה. ובסופו של דבר: להרגיש טוב יותר עם עצמם ובתוך מערכות היחסים שלהם. אני מאמין בטיפול בגובה העיניים, המתבסס על הבנת צרכי המטופל ועל תקשורת פתוחה. במסגרת הטיפול אני משלב בין גישות וכלים מערכתיים, פסיכודינמיים וקוגניטיביים-התנהגותיים.

אני בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בן גוריון. עברתי הכשרה מקיפה בפסיכותרפיה זוגית-משפחתית וצברתי ניסיון טיפולי רחב במסגרות ציבוריות.

הקליניקה שלי נמצאת בגבעתיים, וניתן להיפגש איתי גם און-ליין. 

אשמח לשמוע מכם.ן

0529250562

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אלי סבן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אלי סבן ובאחריותו/ה.