לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אלי סבן

אלי סבן

אלי סבן

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-170713

אודות אלי סבן בקצרה:

פסיכולוג ומטפל זוגי ומשפחתי. מטפל בבני נוער ומבוגרים, בזוגות ומשפחות, בהתמודדות עם קשיים אישיים, קשיים ומשברים בזוגיות או במשפחה ועמידה בצמתי החלטה. בעל נסיון מקצועי של כ-20 שנה כפסיכולוג בעבודה פרטנית וקבוצתית. באמצעות...

פניה אל אלי סבן

אלי סבן השיב ל 100% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות אלי סבן

פסיכולוג ומטפל זוגי ומשפחתי. מטפל בבני נוער ומבוגרים, בזוגות ומשפחות, בהתמודדות עם קשיים אישיים, קשיים ומשברים בזוגיות או במשפחה ועמידה בצמתי החלטה. בעל נסיון מקצועי של כ-20 שנה כפסיכולוג בעבודה פרטנית וקבוצתית.

באמצעות התייחסות מקצועית קשובה ורגישה אני מסייע ליחידים, לזוגות ולמשפחות להתמודד עם מצבי משבר וקושי. להרגיש ביטחון, לבטא ולהבין את עצמם טוב יותר ולפעול מתוך בחירה. ובסופו של דבר: להרגיש טוב יותר עם עצמם ובתוך מערכות היחסים שלהם. מאמין בטיפול בגובה העיניים, המבוסס על הבנת צרכי המטופל ועל תקשורת פתוחה. במסגרת הטיפול, משלב בין גישות וכלים מערכתיים, פסיכודינמיים וקוגניטיביים-התנהגותיים (CBT).

בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון. עברתי הכשרה מקיפה בפסיכותרפיה זוגית-משפחתית וצברתי ניסיון טיפולי רחב במסגרות ציבוריות.

מטפל בקליניקות ברמת גן, גבעתיים ואונליין.

ליצירת קשר: 0529250562

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אלי סבן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אלי סבן ובאחריותו/ה.