לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יוסף אלישביץ

יוסף אלישביץ

יוסף אלישביץ

פסיכולוג בהתמחות קלינית

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-164224

אודות יוסף אלישביץ בקצרה:

הקורונה העצימה קשיים אשר רבים התמודדו עימם גם קודם, ביצירת ובשימור קשרים חברתיים, חרדה בסיטואציות חברתיות ותחושת הבדידות ועצב הקשות אשר נגרמות בשל כך. פסיכולוג בהתמחות קלינית, ב-"חברים - טיפול פסיכולוגי בקבוצה",...

פניה אל יוסף אלישביץ

אודות יוסף אלישביץ

הקורונה העצימה קשיים אשר רבים התמודדו עימם גם קודם, ביצירת ובשימור קשרים חברתיים, חרדה בסיטואציות חברתיות ותחושת הבדידות ועצב הקשות אשר נגרמות בשל כך.

פסיכולוג בהתמחות קלינית, ב-"חברים - טיפול פסיכולוגי בקבוצה", מטפל במספר קבוצות שבועיות, כמו גם טיפולים פרטניים בבני נוער ומבוגרים צעירים עם קשיים חברתיים. כמו כן, טיפלתי ביחידה למבוגרים צעירים במרפאה לבריאות הנפש בירושלים (הרצוג מבוגרים) והנחיתי קבוצה שבועית לגילאי 18-21 ב"בית הפתוח לגאווה וסבלנות בירושלים". בנוסף, הנחיתי קבוצה לבני נוער המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי (ASD) במסגרת עמותת שק"ל, במקביל לעבודתי במערך הדיור למבוגרים עם אוטיזם של העמותה.

בוגר תואר שני במגמה לפסיכולוגיה קלינית של המבוגר, ותואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטה העברית.

אני מטפל בבני נוער ומבוגרים צעירים החווים קושי חברתי, בין היתר בגלל חרדה חברתית, וקושי ביצירת ושימור קשרים חברתיים. הקליניקה נמצאת ברחוב פנקס, תל אביב.

0526274234, זמין להתייעצות בכתב ובטלפון וקביעת פגישה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יוסף אלישביץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יוסף אלישביץ ובאחריותו/ה.