לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שמואל ביטאולין

שמואל ביטאולין

שמואל ביטאולין

פסיכולוג קליני מתמחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-170026

שמי שמואל, פסיכולוג קליני מתמחה, מקבל בקליניקה פרטית ברחובות, מטפל במבוגרים בכל הגילאים בגישה דינאמית עם שילוב של כלים מעולמות הCBT לפי הצורך. בעל ניסיון של טיפול במגוון מצבים נפשיים ומשברי חיים. אני עוסק בסוגיות... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל שמואל ביטאולין

אודות שמואל ביטאולין

שמי שמואל, פסיכולוג קליני מתמחה, מקבל בקליניקה פרטית ברחובות, מטפל במבוגרים בכל הגילאים בגישה דינאמית עם שילוב של כלים מעולמות הCBT לפי הצורך. בעל ניסיון של טיפול במגוון מצבים נפשיים ומשברי חיים.

אני עוסק בסוגיות ולבטים הקשורים למשיור הבינאישי כגון קשיים בזוגיות, בקשר עם בני המשפחה ובדילמות בתחום התעסוקה. כמו כן, אני מטפל במשברים כגון עיבוד אבל ואובדן, דיכאון חרדה, OCD, מחלות גופניות בעלות רכיב נפשי ועוד.

אני שם דגש מיוחד על טיפול בהיבט רב תרבותי ולסט האמונות והערכים המיוחדים של כל מטופל. בין היתר, עסקתי בטיפול עם מטופלים מאוכלוסיות שונות בחברה הישראלית כגון יוצאי אתיופיה, עולים מחבר העמים והאוכלוסיה החרדית.

בהכשרתי אני בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מהמכללה האקדמית אחווה ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהמרכז האקדמי רופין. בתור סטודנט עבדתי במרפאה לבריאות הנפש בפארק המדע ברחובות. כיום, לצד העבודה בקליניקה, אני מתמחה במרפאה לבריאות הנפש בביה"ח שמיר (אסף הרופא). בנוסף, עבדתי במשך שנים בקהילות שיקומיות בסיוע למתמודדי נפש בעלי קשיים תפקודיים משמעותיים בהן צברתי ידע רב במימוש זכויות המטופלים באמצעות סל השיקום.

כתובת הקליניקה: המנוף 1, רחובות.

נייד: 054-2873020

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שמואל ביטאולין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שמואל ביטאולין ובאחריותו/ה.