לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נטלי עוזיאל

נטלי עוזיאל

נטלי עוזיאל

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-146696

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, מלווה, מייעצת ומטפלת בא.נשים בצמתים תעסוקתיים שונים. במהלך השנים פגשתי מגוון אוכלוסיות, במגוון גילאים עם מגוון קשיים והתלבטיות. השאיפה שלי בעבודתי, היא לייצר מרחב לא שיפוטי, לאפשר... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל נטלי עוזיאל

אודות נטלי עוזיאל

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, מלווה, מייעצת ומטפלת בא.נשים בצמתים תעסוקתיים שונים. במהלך השנים פגשתי מגוון אוכלוסיות, במגוון גילאים עם מגוון קשיים והתלבטיות.

השאיפה שלי בעבודתי, היא לייצר מרחב לא שיפוטי, לאפשר כמה רגעים של שקט ועצירה, על מנת שתוכל.י להיזכר ולשמוע את הקול הפנימי שלך, ולא את רעשי הרקע החזקים שמלווים אותנו ביום-יום, כדי להגיע לבחירה מדוייקת עבורך. 

אני מאמינה בקשר אישי בגובה העיניים שמותאם לקצב ולצרכים שלך. מתוך ההבנה שלי בעולם העבודה המשתנה ובנפש האדם המורכבת, המטרה שלי היא לעזור לך לגלות את התשובות שאת.ה מחפש.ת וללוות אותך במסע המסקרן הזה. בסופו, אני מקווה שיהיה לך את הבטחון לבחור את השביל המדוייק לך ולהגיע למימוש הזהות התעסוקתית שלך.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נטלי עוזיאל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נטלי עוזיאל ובאחריותו/ה.