פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×יצירה מאת Richard Van Mensvoort
Richard Van Mensvoort ©
זכור אותי
עדי דוויק בונר
עדי דוויק בונר

עדי דוויק בונר

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 20499

אודות

היכנסו לאתר שלי: 2Grow.eu    לאורך שנות הכשרתי ועבודתי רכשתי ניסיון בטיפול במשחק עם ילדים (Play Therapy), טיפול דיאדי (הורה - ילד), התערבויות משפחתיות, הדרכות וייעוץ להורים, פסיכותרפיה למתבגרים, הנחיית קבוצות טיפוליות,...

פניה אל עדי דוויק בונר

היכנסו לאתר שלי: 2Grow.eu 

 

לאורך שנות הכשרתי ועבודתי רכשתי ניסיון בטיפול במשחק עם ילדים (Play Therapy), טיפול דיאדי (הורה - ילד), התערבויות משפחתיות, הדרכות וייעוץ להורים, פסיכותרפיה למתבגרים, הנחיית קבוצות טיפוליות, מתן חוות דעת לגורמים פורמאליים (צה״ל, בתימ״ש, קציני מבחן), הדרכה של צוות רב מקצועי אשר בא במגע עם ילדים, נוער והורים וכן עבודה במסגרות טוטאליות (סגורות) ומרפאות פסיכיאטריות.

 

השכלה

הכשרתי המקצועית כוללת לימודים אקדמאים בחו״ל ובישראל.

 

2010 - 2013:

את לימודי הפסיכותרפיה פסיכאנליטית רכשתי תחילה בישראל במכון ״מגיד״- מיסודה של האוניברסיטה העברית. עקב הגירה לחו״ל המשכתי לימודים אלה במכון טוויסטוק שבלונדון - The Tavistock & Portman NHS Foundation Trust. בנוסף לקחתי חלק בהרצאות וסדנאות שבועיות במכון הפסיכואנליטי שבלונדון - The Institute of Psychoanalysis, UK.

 

2002 - 2009:

את התואר הראשון והשני למדתי בתחום העבודה הסוציאלית הקלינית באוניברסיטת תל - אביב, תוך התמחות בתחום הטיפול הקליני בילדים ונוער ובמסלול מחקר עם תזה. ממצאי עבודת המחקר שלי פורסמו בכתב העת ״אלימות״, כרך ב (1) באוקטובר 2009.

 

קורסים והכשרות

במקביל ללימודים האקמאיים לקחתי חלק במספר הכשרות וקורסים, ביניהם:

 מרכז אנה פרויד Anna Freud Centre trainnings- הבנת מערכת היחסים הורה - תינוק וזיהוי מצבי סיכון.

- כלים לאבחון, זיהוי והתערבות בנוער משתמש סמים ואלכוהול.

- ״עוצמה לילד ולמתבגר״ המקנה לילדים עם בעיות התנהגות מיומנויות שליטה עצמית.

- הט״מ (התערבות טיפולית מרסנת) להתמודדות עם בני נוער המסכנים עצמם ואחרים.

 

מספר רישום בפנקס העוס״ים בישראל - 20499

מספר רישום ב HCPC בבריטניה - SW49925

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עדי דוויק בונר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עדי דוויק בונר ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת עדי דוויק בונר

עם היוולדו של הילד הראשון, מצטרף השלישי לזוג הורים ונולדת הדינמיקה המשפחתית המשולשת, זו שמיד מתכתבת עם היחסים המשולשים המופנמים החיים בכל...