פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דר דני יניב
ד"ר דני יניב

ד"ר דני יניב

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-7764
חבר בי.ה.ת מאומת
מספר ת.ז: 00000-4335

אודות

ד"ר דני יניב - פסיכודרמטיסט, מנחה קבוצות, מטפל בקליניקה פרטית, פרטני וקבוצתי. הייתי ראש התוכנית לתואר שני בהכשרת מטפלים בפסיכודרמה ודרמה תרפיה באוניברסיטת חיפה.     במפגש פסיכודרמטי קבוצתי,...

פניה אל ד"ר דני יניב

ד"ר דני יניב - פסיכודרמטיסט, מנחה קבוצות, מטפל בקליניקה פרטית, פרטני וקבוצתי. הייתי ראש התוכנית לתואר שני בהכשרת מטפלים בפסיכודרמה ודרמה תרפיה באוניברסיטת חיפה.

 

 

במפגש פסיכודרמטי קבוצתי, אני משתדל לתת למטופליי הזדמנות להרגיש מספיק בטוח כדי להיות ספונטניים. חשוב לי שמהטופלים שלי יידעו שאני איתם. שאני מקשיב להם קשב רב. שאני לא "יודע" עליהם משהו לפני שהם מגלים אותו בפניי, כך או אחרת. אני שם בשביל לעזור להם לבדוק השערות מסוימות לגבי חייהם, ולגבי מה שקורה להם בקבוצה "כאן ועכשיו".  במהלך מפגש פרטני, אני משתמש גם בכלים פסיכודרמטיים כדי לקדם ולהעשיר את השיח וכל מה שנובע ממנו.  

 מה זה "פסיכודרמה"? 
הרבה דברים. בין היתר, בפסיכודרמה משתמשים במשחק תפקידים כדי לסייע למטופלים לגלות דברים חדשים על עצמם, על אחרים בחייהם ועל הקשר ביניהם. מתוך התנסות כזו, במרחב קבוצתי בטוח ומכיל הנבנה בהדרגתיות, מתאפשרים חזרה אל היומיום ומימוש יכולות ואיכויות רצויות גם בחיים האמיתיים.

לפרטים על הצטרפות לקבוצת הטיפול בפסיכודרמה או למפגשים פרטניים, מוזמנים/ות לפנות אלי: 

נייד: 054-424-5620

דוא"ל: daniyaniv5@gmail.com

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר דני יניב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר דני יניב ובאחריותו/ה.