פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
כנרת דלומי-כהן
כנרת דלומי-כהן

כנרת דלומי-כהן

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 9949

אודות

פסיכותרפיסטית מוסמכת, מומחית בהפרעות אכילה. טיפול רגשי, פרטני וקבוצתי, באנשים במצבי חולי, כאב כרוני, אובדן ואבל. תחומי טיפול: אכילה השמנה נפש וגוף 1.הפרעות אכילה, השמנה ודימוי גוף:  מקורם של דפוסי אכילה משובשים,...

פניה אל כנרת דלומי-כהן

פסיכותרפיסטית מוסמכת, מומחית בהפרעות אכילה. טיפול רגשי, פרטני וקבוצתי, באנשים במצבי חולי, כאב כרוני, אובדן ואבל.

תחומי טיפול:

אכילה השמנה נפש וגוף

1.הפרעות אכילה, השמנה ודימוי גוף:

 מקורם של דפוסי אכילה משובשים, בין אם מדובר באכילת יתר או צמצום אכילה, הוא בנפש. בטיפול הנפשי אנו מאתרים את הסיבות העמוקות לשיבוש, הקשר שלהן לביטוי הגופני ועובדים על התרתם.

2. טיפול והדרכה הורית לילדים ונוער בעודף משקל:

ילדים ונוער: הבנת הגורמים הרגשיים להשמנה וטיפול מעמיק בהם, בשילוב עם תמיכה בתהליך שינוי הרגלים ולימוד מיומנויות שליטה וויסות אכילה.

טיפול והדרכה הורית: הכוונה  לגיבוש עמדה הורית תומכת, תוך מעורבות מאוזנת באכילת הילד, ללא יצירת חסך של מזון ומבלי לשים את המשקל במוקד. בחינה וטיפול בגורמים המשפחתיים והרגשיים התורמים להשמנה של הילד ומתן כלים להתמודדות ולתהליך שינוי משפחתי.

נשים במעגל החיים, משברי בריאות והעולם הנפשי

פיברומיאלגיה: סיוע בהתמודדות עם כאב כרוני, הבנת הקשר בין הסימפטום הגופני לעולם הנפשי

דיכאון בהריון ואחרי לידה, קשיי פריון, אמהות בגיל מאוחר

כאבים ביחסי מין

 רקע מקצועי: בוגרת לימודי פסיכותרפיה "מכון מגיד", האוניברסיטה העברית. בעלת התמחות בהפרעות אכילה.  MSW- תואר שני מאוניברסיטת פורדהם בניו-יורק, עובדת סוציאלית מומחית בתחום הבריאות. מוסמכת בגישות טיפול: דינאמית, CBT, DBT

ניתן ליצור קשר באמצעות המייל kinneretdc@gmail.com, בטלפון 050-3809200, אתר kinneretdl.co.il

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של כנרת דלומי-כהן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי כנרת דלומי-כהן ובאחריותו/ה.