פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
טלי פינקס
טלי פינקס

טלי פינקס

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-123406

אודות

שלום, אני פסיכולוגית קלינית מומחית. מציעה טיפול לילדים, מתבגרים ומבוגרים, כולל הגיל השלישי, הן בגישות ממוקדות, קצרות ויעילות והן בטיפולים דינאמיים, מעמיקים וארוכי טווח. אני רואה בטיפול מקום חם, מאפשר ואמפתי, המזהה...

פניה אל טלי פינקס

שלום,

אני פסיכולוגית קלינית מומחית. מציעה טיפול לילדים, מתבגרים ומבוגרים, כולל הגיל השלישי, הן בגישות ממוקדות, קצרות ויעילות והן בטיפולים דינאמיים, מעמיקים וארוכי טווח. אני רואה בטיפול מקום חם, מאפשר ואמפתי, המזהה ומחזק את הכוחות, ומציע עבודה משמעותית לקראת שינוי.

מטפלת במגוון רחב של קשיים, בהם בעיות מצב רוח, פוביות וחרדות, OCD, התמודדות עם אובדנים, משברים וטראומות, כמו גם עם בעיות פסיכיאטריות ממושכות.

כמו כן, יש לי ניסיון רב בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בילדים, החל מגיל 6, המשלב גם משחק, ומיועד לטיפול בקשיים בוויסות ובשליטה העצמית, חרדות, OCD וקשיים חברתיים. הטיפולים בילדים מלווים בהדרכות הורים ובליווי של צוותים חינוכיים, על פי הצורך.

בנוסף לטיפולים, אני בעלת ניסיון רב בתחום האבחון, הכולל שני סוגי אבחון עיקריים:

ניתן להתייעץ עימי טלפונית (ללא עלות) לגבי סוג האבחון המתאים.

השכלה אקדמית וניסיון מקצועי:

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית (M.A) מאוניברסיטת חיפה.

עובדת מזה כ-6 שנים ב"מכון נוף" שבחיפה, בו התמחתי בטיפול CBT למבוגרים, לילדים ולנוער, כמו גם בתחום האבחונים, הן הפסיכודיאגנוסטיים והן הפסיכודידקטיים. במקביל, עובדת גם במרכז לבריאות הנפש 'מזור', במחלקה סגורה אקוטית, מעורבת לגברים ולנשים, המקבלת מטופלים צעירים ואשפוזים ראשונים. בנוסף, אני מנחה קבוצות מטופלים בביה"ח ומדריכה סטודנטים ממגוון מקצועות טיפוליים. בעבר התמחתי בעמותת "עמך", בה טיפלתי בניצולי שואה, ובבני הדור השני והשלישי לשואה, כמו גם במטופלים מהקהל הרחב.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של טלי פינקס, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי טלי פינקס ובאחריותו/ה.