פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מרב גיספאן
מרב גיספאן

מרב גיספאן

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 31462

אודות

נעים מאוד, שמי מרב גיספאן, עובדת סוציאלית קלינית שבימים אלו מסיימת את השנה השלישית בלימודי CBT. אני מתחברת בעיקר לגל השלישי ואוהבת לשלב בעבודתי וגם בחיי האישים טכניקות מעולם המיינדפולנס, ACT וDBT. בנוסף אני מורה...

פניה אל מרב גיספאן

מרב גיספאן עוסקת בDBT טיפול דיאלקטי התנהגותי.

דוברת עברית.

נעים מאוד,

שמי מרב גיספאן, עובדת סוציאלית קלינית שבימים אלו מסיימת את השנה השלישית בלימודי CBT. אני מתחברת בעיקר לגל השלישי ואוהבת לשלב בעבודתי וגם בחיי האישים טכניקות מעולם המיינדפולנס, ACT וDBT. בנוסף אני מורה לפילאטיס, גוף האדם מרתק בעיני. וההשפעה של תנועה גופנית על הנפש קסומה בעיני. בשנים האחרונות התמחתי בCBT בטיפול יום בבית חולים בבאר יעקב, למדתי שם הרבה. במקביל עבדתי במרפאת ת.ל.ם שם התנסיתי גם בטיפולי CBT וגם בעבודה מערכתית משפחתית.  אני מאוד אוהבת ללמוד, לשאול שאלות ולהתאים את הטיפול והגישה הטיפולית שלי בהתאם לצרכי המטופלים. שנים רבות אני עובדת עם אוכלוסיות בסיכון ובשנים האחרונות התמקדתי בבריאות הנפש. 

בשנה האחרונה ילדתי את בני בכורי, מה שהוביל אותנו להעמיק במחשבה על העתיד שלנו. בעקבות זאת החלטנו לעבור לבינימינה, ולכן אני מחפשת עבודה באזור. השינוי מאוד מרגש, מעט מפחיד ובעיקר מרגיש מדוייק.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מרב גיספאן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מרב גיספאן ובאחריותו/ה.