פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מכון דור
תאריך רישום: 25/12/2008
גילוי נאות: משתמש זה לא אימת את הרשאתו המקצועית. למידע אודות הרשאה מקצועית
כתבו אלי
מכון דור – ייעוץ, אבחון וטיפול של פסיכולוג או פסיכיאטר להתמודדות עם בעיות דיכאון, התמכרות, חרדה, משבר אישי, בעיות שינה, תחושת בדידות, פסיכוזה, מצוקה, ליקויי למידה, רגשות, אספרגר, הפרעות התנהגות, טראומה, התנהגות כפייתית, לחץ, חוסר ביטחון עצמי, בעיות דימוי עצמי, זוגיות,
ועוד.
 
הצוות מטפל בבעיות נפשיות ומנטליות כאחד. המטרות העומדות מול עיניו הן: האחת, הקלהמיידית על סבלו של המטופל; השנייה, חיזוק גופו ונפשו כדי למנוע משברים בעתיד.

המכון מספק שלושה שירותי טיפול ייחודיים:
 -
טיפול דחוף- בתוך שעות אחדות מרגע הפנייה.
-
 ביקור בית על ידימומחה.
 -
ייעוץ טלפוני על ידי מומחה.
 
בדרך כלל אדם הפונה לקבלת חוות דעת מומחה במסגרת פרטית מודע לכך שהוא סובל מבעייתנפש או מבעיה מנטלית ומעוניין להוכיח את מצבו. בפגישה הראשונה עם המומחה לאחרבדיקתו ולאחר הערכת החומר הרפואי יקבל הפונה תשובות על השאלות הבאות:

1. האם הוא סובל מבעיית נפש או מבעיה מנטלית?
2. מהי האבחנה?
3. כיצד מוערכתרמת תפקודו לפי החוק ?
4. האם אפשר על בסיס העובדות להוכיח באופן סביר אתבקשתו ?
 
כל אימת שנפגע תפקודו של אדם בעקבות בעיית נפש או בעיה מנטלית, חוות דעת מומחה, המוכיחה הן את ההפרעה והן כיצד היא פוגעת בתפקוד עשויה להועיל מאוד. חוות הדעת תשמשבסיס לתביעה משפטית, תסייע בקבלת פיצויים וקצבה ותזרז סיום עבודה או שירותצבאי.
 
לרשות מכון דור עומדים מומחים בכירים הערוכים לספק טיפול פסיכולוגי או טיפול פסיכיאטרי מתאים. אנשי הצוות מומחים בטיפול לפי קבוצות גיל או לפי הפרעה מסוימת. למכון 3 סניפים: מרכז, צפון ודרום.
אפשר ליצור קשר עם כל אחד מן הסניפים בטלפון 03-5021614.
מנהלת המכון: נאווה הגר.
אשת קשר: סמדר חודרה.
כל הפרטים המובאים בעמוד זה ובכללם שם המשתמש נוסחו על ידי המשתמש/ת ובאחריותו/ה