לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שרון וולף

שרון וולף

שרון וולף

עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפסטית M.A

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 14892

אודות שרון וולף בקצרה:

שמי שרון וולף אני עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפסטית M.A בעלת קליניקה ראשית בקריית אונו וקליניקה נוספת באלעד. מטפלת רגשית בילדים החל מגיל 3 , מתבגרים , מבוגרים והדרכת הורים. אני מטפלת בילדים עם קשיים בקבלת גבולות,...

פניה אל שרון וולף

שרון וולף השיבה ל 0% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

שרון וולף עוסקת בהדרכה מקצועית, הדרכת הורים, טיפול במשחק, טיפול דיאדי, טיפול מיני, טיפול נפשי, טיפול פסיכו-דינאמי, טיפול פסיכולוגי, ייעוץ ומניעה.

מטפלת בגיל הרך, ילדים, מבוגרים, מתבגרים ונוער. בהתמודדות עם אירועים רפואיים (טיפול, השתלה, ניתוח...), דיכאון והפרעות מצב רוח, הפרעות אישיות, הפרעות אכילה, הפרעות התנהגות (ילדים), הפרעות התפתחותיות, הפרעות נפש, הפרעות קשב וריכוז, הרטבה/הצטאות (ילדים), הריון ולידה, התמכרויות, התנהגויות כפיתיות, חרדה, טיפולי פוריות, אימוץ ופונדקאות, יחסי הורים-ילדים, לקויות למידה, מחלות גוף, משברי חיים (גירושים, אסון..), פוביות (פחדים), פוסט טראומה, קשיים בהתארגנות, קשיים בזוגיות, קשיים במיומניות חברתיות וקשיים במיניות.

דוברת עברית.
מרצים בפסיכולוגיה, פסיכותרפיה, הורות ועוד
פנויה לקבלת מטופלים חדשים
קליניקה נגישה לאנשים עם מוגבלויות
מקבלת בהסדר עם קופות חולים: לאומית

שרון וולף חברה באיגודים המקצועיים:

אודות שרון וולף

שמי שרון וולף אני עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפסטית M.A בעלת קליניקה ראשית בקריית אונו וקליניקה נוספת באלעד. מטפלת רגשית בילדים החל מגיל 3 , מתבגרים , מבוגרים והדרכת הורים. אני מטפלת בילדים עם קשיים בקבלת גבולות, התפרצויות זעם, הרטבה, חרדה חברתית, ביישנות, קשיים התנהגותיים במסגרת החינוכית, קשיים באינטראקציה בין אחים, התנהגות תוקפנית של ילדים, הפרעת קשב וריכוז ועוד. בהדרכת הורים אני שמה דגש על הקשר בין חוויות הילדות של ההורה כבסיס להתנהגות כיום ועל האפשרות בטיפול לקבל שפה חדשה, שפה רגשית ורכה. בנוסף להבנת הקשר בין דפוסים שההורים רכשו בילדותם לבין ההתנהגות שלהם כהורים, אני נותנת כלים מעשיים וטכניקות להורים לעדן את התוקפנות של הילד, לווסת את מצבו הרגשי ולתווך את הצרכים של ההורים לצרכים של הילד. בטיפול בילד דרך משחק (play therapy) אני עובדת עם הילד על וויסות דחפים ועידונם, רכישת מיומנויות חברתיות ומיומנויות תקשורת כגון הכלת הפסד במשחק, משא ומתן, שמירה על גבולות במשחק, הבעת רגשות וביטוי הרגשות במילים, פחות דרך הגוף או דרך ההתנהגות של הילד. הטיפול בילד דרך משחק ישירות מולי ללא התיווך של ההורה הוא בסיס לכל יחסי אובייקט שהילד יוצר עם אחרים. העבודה ביחד בחדר מציגה תמונה זהה ליחסים שהילד יוצר עם אחרים ולכן ההתערבות והשינוי הוא דרך המודל שאני משמשת לילד וההעתקה שהוא עושה מהחוויה שלנו המשותפת לחוויות עם אחרים מחוץ לחדר. 

בנוסף, אני מטפלת במבוגרים הסובלים מחרדה, דיכאון, התמכרויות, משבר וטראומה, קושי בביטחון העצמי, דימוי גוף , בחירת זוגיות, יחסים משפחתיים קונפליקטואלים, מימוש עצמי ופיתוח קריירה מקצועית ועוד. בטיפול אנחנו מדברים על הכוחות המודעים והלא מודעים שמניעים את המטופל, את הבחירות שלו בחיים, את ההתנהגות שמביא לידי ביטוי בחייו. אנחנו מבינים לעומק את היחסים הראשוניים של המטופל כבסיס לכל קשר בינאישי קרוב שיוצר כמבוגר ובדיקה אם אפשר לבנות יחסים בינאישיים אחרים מהיחסים הראשונים שנצרבו בעבר. אחת המטרות בטיפול היא לבנות למטופל מודל נוסף של יחסים בינאישיים מלבד הזכור לו מהוריו, אפשרות נוספת של יחסי אובייקט שהמטופל יכול להשתמש כאשר יוצר זוגיות, יחסי עבודה, חברות וכדומה. 

הדברים נכתבו בלשון זכר אבל הפנייה היא לזכר ונקבה גם יחד 

יש לי תואר ראשון בעו"ס מטעם אוניברסיטת תל אביב, תואר שני בעו"ס קלינית בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן ולימודי המשך בפסיכותרפיה מטעם אוניברסיטת חיפה. בתחילת הדרך המקצועית שלי טיפלתי בנערות במצוקה במחלקת הרווחה בחולון, לאחר מכן התקדמתי לניהול סניף של עמותת עלם לנערים ונערות בחולון, בתפקיד זה ניהלתי 3 עובדות סוציאליות שכל אחת מהן היתה אחראית על תחום אחר כגון -רכזת מתנדבים מבוגרים, מתנדבים בני נוער ונוער עולה. ניהלתי תקציב הכנסות והוצאות של הסניף, ניהלתי והדרכתי את העובדות והמתנדבים, השתתפתי בישיבות צוות עם גורמים בכירים בעיריית חולון לרבות ראש העיר. לאחר מכן החלטתי להתמקצע בתחום הטיפול הפרטני בילדים ומבוגרים  ועבדתי בבי"ח גהה ב-2 מחלקות שונות תקופה של שנה בכל מחלקה: מחלקת ילדים ונוער ובמחלקה הסגורה של המבוגרים. בהמשך המשכתי לעבוד בקופת חולים כללית אך לא בבית חולים אלא בקהילה ביחידה להתפתחות הילד. בתקופה זו פתחתי קליניקה פרטית ומאז ועד היום אני עם 2 קליניקות באיזור המרכז ופסיכותרפסטית עצמאית-פרילנס מטעם קופ"ח לאומית. 

אפשר ליצור איתי קשר בסלולאר 052-3058804 ובמייל sharonwo@bezeqint.net 

אתר אינטרנט: Sharon-wolff.co.il 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שרון וולף, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שרון וולף ובאחריותו/ה.